Modernizacja placu zabaw przy ulicy Akacjowej w Gryfowie Śląskim w formule „zaprojektuj i wybuduj”

Gmina Gryfów Śląski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00492389
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00492389/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-10 12:19
Lokalizacja
Gryfów Śląski, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9423c74b-0afa-4aca-aa67-cd6febef7567
Identyfikator
6161223228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabawUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00492389 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw przy ulicy Akacjowej w Gryfowie
Śląskim w formule „zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gryfów Śląski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821635

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Gryfów Śląski

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-620

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gryfow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gryfow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9423c74b-0afa-4aca-aa67-cd6febef7567

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja placu zabaw przy ulicy Akacjowej w Gryfowie
Śląskim w formule „zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9423c74b-0afa-4aca-aa67-cd6febef7567

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492389

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00061821/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Modernizacja placu zabaw przy ulicy Akacjowej w Gryfowie Śląskim w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442798

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WT/MPZ/6/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest Modernizacja placu zabaw przy ulicy Akacjowej w Gryfowie
Śląskim w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
W ramach zadania należy zaprojektować i zmodernizować plac zabaw znajdujący się w Gryfowie
Śląskim przy ul. Akacjowej:
Miejsce realizacji inwestycji działka ewidencyjna nr 179, obręb II Gryfów Śląski.
Zakres inwestycji obejmuje:
1. Montaż altany o wymiarach fi 4m;
2. Montaż piaskownicy;3
3. Montaż bujaka oraz huśtawki ważki;
4. Zestaw zabawowy dla dzieci w wieku 1-8 lat;
5. Podwójny zjazd linowy;
6. Zestaw sprawnościowy dla dzieci w wieku 3-12 lat;
7. Drabinka pozioma z uchwytami;
8. Huśtawka podwójna i bocianie gniazdo;
9. Zestaw 4 szt. trampolin;
10. Elementy małej architektury (leżaki, stojak na rowery, ławki, kosze na śmieci).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toczącym się postępowaniu złożono dwie oferty. Cena ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania.
2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane