Wykonanie robót budowlanych wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. ,,Przebudowa i wyposażenie budynku przedszkola w miejscowości Sawin” w formule ,,zaprojektuj i wybuduj"

Gmina Sawin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00621214
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00621214/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-26 10:25
Lokalizacja
Sawin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8bea3d30-b68c-4f98-84d4-e4559b4e29ae
Identyfikator
5632160516
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty izolacyjneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

"GMINNY ZAKŁAD OBSŁUGI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOkopy-Kolonia, PL · lot 0
3 630 527,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00621214 z dnia 2025-12-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. ,,Przebudowa
i wyposażenie budynku przedszkola w miejscowości Sawin” w formule ,,zaprojektuj i wybuduj"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sawin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chutecka

1.5.2.) Miejscowość: Sawin

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-107

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 825673012

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@sawin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sawin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8bea3d30-b68c-4f98-84d4-e4559b4e29ae

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. ,,Przebudowa
i wyposażenie budynku przedszkola w miejscowości Sawin” w formule ,,zaprojektuj i wybuduj"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8bea3d30-b68c-4f98-84d4-e4559b4e29ae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00621214

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037157/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa i wyposażenie budynku przedszkola w miejscowości Sawin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RBO.271.34.2025.AMI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie robót budowlanych wraz
z opracowaniem dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. ,,Przebudowa i wyposażenie budynku przedszkola w
miejscowości Sawin”
w formule ,,zaprojektuj i wybuduj"
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Ogólny opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1a do SWZ),
Program Funkcjonalno – Użytkowy (dalej PFU) (załącznik nr 1b do SWZ) oraz ekspertyza techniczna (załącznik nr 1c do
OPZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3630527,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3638348,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3630527,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminny Zakład Obsługi Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 110198439

7.3.3) Ulica: Okopy Kolonia 49

7.3.4) Miejscowość: Okopy Kolonia 49

7.3.5) Kod pocztowy: 22-175

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3630527,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

2025-12-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane