Usługa badania statusu MŚP pracodawców przystępujących do projektu „Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy 2.0”
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00621976
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00621976/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-12-29 09:30
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cb8b8283-7a14-4a9a-916c-7c688893bb68
- Identyfikator
- 6762129505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00621976 z dnia 2025-12-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa badania statusu MŚP pracodawców przystępujących do projektu „Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy 2.0”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357114075
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Na Stawach
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-107
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 124240723
1.5.8.) Numer faksu: przetargi@wup-krakow.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wup-krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/wupwkrakowie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb8b8283-7a14-4a9a-916c-7c688893bb681.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa badania statusu MŚP pracodawców przystępujących do projektu „Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy 2.0”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb8b8283-7a14-4a9a-916c-7c688893bb68
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00621976
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00069747/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.40 Usługa w zakresie badania pracodawców pod kątem spełnienia warunku posiadania statusu małej lub średniej firmy Badanie statusu MŚP.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy 2.0”, realizowany w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”. Szczegółowe informacje znajdują się w sekcji IX.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00376412
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.1.24.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 155125,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa badania statusu MŚP pracodawców, którzy zostaną zrekrutowani do projektu „Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy 2.0”, w tym przygotowanie zestawienia dokumentów niezbędnych do analizy, analiza otrzymanych dokumentów i przygotowanie sprawozdania z analizy dokumentów finansowo-księgowych pracodawców z opinią potwierdzającą spełnienie przez danego pracodawcę warunku udziału w projekcie.
2) Warunki realizacji zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostały określone w załącznikach do specyfikacji warunków zamówienia: zał. nr 1 do swz – opis przedmiotu zamówienia (OPZ), zał. nr 2 do swz - wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 66171000-9 - Doradztwo finansowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105165 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185422,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105165 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kancelaria Rachunkowo-Audytorska Biegły Rewident Tomasz Niedźwiedź
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5591047710
7.3.3) Ulica: ul. Kopernika 3
7.3.4) Miejscowość: Świecie
7.3.5) Kod pocztowy: 86-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105165 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie dotyczy programów/projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej: Projekt pn. „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy 2.0”, realizowany w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.7 Wsparcie na rzecz zarządzania różnorodnością u pracodawców, Typ A: Opracowanie oraz wdrożenie kompleksowych narzędzi w celu umożliwienia elastycznego reagowania na zmiany zachodzące na rynku pracy i utrzymanie pracowników, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.| 2025-12-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |