Rewitalizacja cmentarzy komunalnych w Turaszówce i Polance oraz Zadbajmy o cmentarz komunalny w Polance
Gmina Miasto Krosno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00492502
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00492502/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-10 12:38
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-312b5356-5964-4fb6-8ac6-f5694fd8a399
- Identyfikator
- 6840013798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00492502 z dnia 2024-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja cmentarzy komunalnych w Turaszówce i Polance oraz Zadbajmy o cmentarz komunalny w Polance
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9698081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja cmentarzy komunalnych w Turaszówce i Polance oraz Zadbajmy o cmentarz komunalny w Polance2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-312b5356-5964-4fb6-8ac6-f5694fd8a399
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492502
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010903/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.64 Rewitalizacja cmentarzy komunalnych w Turaszówce i Polance oraz Zadbajmy o cmentarz komunalny w Polance
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463604
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.98.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Na przedmiot zamówienia składa się zakres rzeczowy robót związanych z budową i przebudową alejek cmentarnych wraz z częścią ogrodzenia na dwóch cmentarzach komunalnych w Krośnie na działkach nr 1029 (obręb 0001 – Turaszówka), 566/1; 566/2; 567; 568/1; 568/2 (obręb 0002 – Polanka).
Uwaga!
Projekt wykonawczy w pkt 4.3. pn. „Odwodnienie” dotyczy odprowadzenia wód opadowych z alejek i chodników.
W zakresie realizacji niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany również do wykonania:
a) projektu odprowadzenia wód opadowych do kanalizacji deszczowej z drogi manewrowej i miejsc postojowych na cmentarzu w Polance wraz z wykonaniem instalacji odwadniającej poprzez budowę np. cieku korytkowego i odcinka kanalizacji deszczowej (włączenie do istniejącej studni w ulicy Popiełuszki) i uzyskaniem niezbędnych uzgodnień,
b) zabezpieczenia i oznakowania terenu robót zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie instrukcjami i przepisami,
c) uporządkowania terenu po zakończeniu robót.
Szczegółowy zakres robót opisuje dokumentacja techniczna oraz przedmiar robót załączony do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z tym, że ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania z przyczyn ekonomicznych na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z treścią przedmiotowego przepisu Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
| 2024-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |