Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Gminy i budynku Gminnego Ośrodka Kultury w gminie Iwierzyce wraz z instalacją urządzeń OZE oraz modernizacją źródeł ciepła.

Gmina Iwierzyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00622011
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00622011/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-29 09:33
Lokalizacja
Iwierzyce, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e641f3f0-4aa8-4a73-95d5-5598332358be
Identyfikator
8181584835
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuDemontaż rusztowańWznoszenie rusztowańRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneUrządzenia wentylacyjneInstalacje słoneczneRoboty instalacyjne elektryczneSprzęt dla osób niepełnosprawnych

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-INSTALACYJNE "BUDOMAX" KUŹNIAR SPÓŁKA JAWNARzeszów,, PL · lot 0
594 648,44 PLN
SCI SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWACieszyna 276, PL · lot 1
572 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00622011 z dnia 2025-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Gminy i budynku Gminnego Ośrodka Kultury w gminie Iwierzyce wraz z instalacją urządzeń OZE oraz modernizacją źródeł ciepła.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Iwierzyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Iwierzyce 80

1.5.2.) Miejscowość: Iwierzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-124

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@iwierzyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.iwierzyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https//przetargi.iwierzyce.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Gminy i budynku Gminnego Ośrodka Kultury w gminie Iwierzyce wraz z instalacją urządzeń OZE oraz modernizacją źródeł ciepła.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e641f3f0-4aa8-4a73-95d5-5598332358be

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00622011

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036084/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Poprawa efektywności energetycznej budynku Urzędu Gminy i budynku Gminnego Ośrodka Kultury w gminie Iwierzyce wraz z instalacją urządzeń OZE oraz modernizacją źródeł ciepła.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane z programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, priorytet FEPK.02 Energia i Środowisko, Działanie FEPK.02.01 Poprawa jakości powietrza

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00526180

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BID.271.14.2025.GM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1337357,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 -Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Iwierzycach.

W ramach zadania planuje się wymianę 43 szt okien wraz z niezbędnymi pracami odtworzeniowymi i uzupełniającymi, montaż 43 rolet wewnętrznych, wymianę 4 szt. drzwi zewnętrznych, instalację pompy ciepła wraz z buforem, montaż 7 szt miejscowych pomp ciepła wraz z funkcją klimatyzacji, izolację cieplną i przeciwdźwiękową z płyt z wełny mineralnej, malowanie elewacji budynku, wykonanie instalacji fotowoltaicznej na budynku, dostawę schodołazu dla osób niepełnosprawnych. Szczegóły dotyczące zakresu i sposobu wykonania prac zawarte są w audycie, przedmiarach oraz dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.) Wartość części: 632642,28 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2) Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Wiercanach.

W ramach zadania planuje się wykonanie nowej instalacji C.O., montaż nowych grzejników, montaż kotła gazowego, pompy ciepła i zasobnika buforowego, modernizacja instalacji gazowej, montaż instalacji fotowoltaicznej, wykonanie izolacji cieplnych, wymiana drzwi zewnętrznych, poprawa dostępności poprzez wykonanie łazienki dla osób niepełnosprawnych, oraz podjazdu dla wózków, oraz dostawa schodołazu dla osób niepełnosprawnych. Szczegóły dotyczące zakresu i sposobu wykonania prac zawarte są w audycie, przedmiarach oraz dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.) Wartość części: 704715,45 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 594648,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 848823,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 594648,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne ,, Budomax” Kuźniar Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131014260

7.3.3) Ulica: ul. Jagiellońska 9

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-025

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 594648,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 572000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 833550,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 572000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SCI Systems Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8191671582

7.3.3) Ulica: Cieszyma 276

7.3.4) Miejscowość: Cieszyna

7.3.5) Kod pocztowy: 38-125

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 572000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane