Przeprowadzenie szkoleń indywidualnych z zakresu cyberbezpieczeństwa

Województwo Łódzkie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00622235
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00622235/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-29 10:07
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5eba03d-fa37-4d3f-8f49-9da4e8d7c5a4
Identyfikator
7251708148
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Wykonawcy

6 przyznanych

ALTKOM AKADEMIA S.A.,Warszawa, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00622235 z dnia 2025-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie szkoleń indywidualnych z zakresu cyberbezpieczeństwa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Łódzkie

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472071715

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Piłsudskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-051

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.info@lodzkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodzkie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/215537/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie szkoleń indywidualnych z zakresu cyberbezpieczeństwa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5eba03d-fa37-4d3f-8f49-9da4e8d7c5a4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00622235

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00053231/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Realizacja projektu Cyberbezpieczne Województwo Łódzkie - szkolenia, przygotowanie opracowań i procedur (w tym audyt cyberbezpieczeństwa)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Cyberbezpieczne Województwo Łódzkie” współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) - konkurs grantowy w ramach projektu grantowego Cyberbezpieczny Samorząd.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00361324

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OPPIV.272.57.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 318951,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Usługa polegająca na przeprowadzeniu szkoleń indywidualnych z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Część 1:
Nr szkolenia Nazwa szkolenia/forma
1 Security - Wprowadzenie do zagadnień bezpieczeństwa IT – on-line
2 Kompleksowy przegląd zagadnień z zakresu IT Security – on-line
3 Bezpieczeństwo sieci, testy penetracyjne – on-line
4 Audyt informatyczny w praktyce – on-line
5 Praktyczne bezpieczeństwo Windows - stacjonarne
6 Wprowadzenie do zagadnień bezpieczeństwa IT – on-line

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 99436,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa polegająca na przeprowadzeniu szkoleń indywidualnych z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Część 2:
Nr szkolenia Nazwa szkolenia/forma
7 COBIT 5 Foundation - akredytowane szkolenie z egzaminem – on-line

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 14220,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa polegająca na przeprowadzeniu szkoleń indywidualnych z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Część 3:
Nr szkolenia Nazwa szkolenia/forma
8 Wdrożenie systemu bezpieczeństwa informacji – on-line
9 Ocena ryzyka w systemie bezpieczeństwa informacji - stacjonarne

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 19287,40 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa polegająca na przeprowadzeniu szkoleń indywidualnych z zakresu cyberbezpieczeństwa
Część 4:
Nr szkolenia Nazwa szkolenia/forma
10 Audytor wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg normy ISO 27001 z akredytacją IRCA - stacjonarne
11 Audytor wewnętrzny bezpieczeństwa informacji i ciągłości działania
- stacjonarne

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 21126,67 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa polegająca na przeprowadzeniu szkoleń indywidualnych z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Część 5:
Nr szkolenia Nazwa szkolenia/forma
12 Cyberbezpieczeństwo dla menadżerów – podstawy - stacjonarne
14 Kurs trenerski trener IT - szkolenie z certyfikatem - stacjonarne

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 75724,92 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa polegająca na przeprowadzeniu szkoleń indywidualnych z zakresu cyberbezpieczeństwa
Część 6:
Nr szkolenia Nazwa szkolenia/forma
13 Certified Secure Computer User – on-line

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 89156,66 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTKOM AKADEMIA S.A.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 52726774324

7.3.3) Ulica: ul. Chłodna 51

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-867

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-31

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Wybrany w dniu 06.11.2025 r. Wykonawca NET COMPUTER KRZYSZTOF BIŃKOWSKI, 03-075 Warszawa za cenę ofertową brutto: 64 567,00 zł uchylił się od zawarcia umowy (email z dnia
06.12.2025 r.)

Uzasadnienie prawne:
W związku z powyższym zgodnie z art. 255 pkt 7 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie
w tej części.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119500,00 PLN

2025-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi