Dostawa skanera laserowego 3D do Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Olsztynie
Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00622983
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00622983/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-29 11:48
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a2f4e7f6-bb74-4e6d-8496-d704e469b59e
- Identyfikator
- 7390206611
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Skanery chromatograficzne
Wykonawcy
1 przyznane
JACEK KRAWIECKraków, PL · lot 0
448 667,1 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00622983 z dnia 2025-12-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa skanera laserowego 3D do Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Olsztynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510064784
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 6/8
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-521
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ol.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a2f4e7f6-bb74-4e6d-8496-d704e469b59e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa skanera laserowego 3D do Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Olsztynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2f4e7f6-bb74-4e6d-8496-d704e469b59e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00622983
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00492687
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Z-t-P/50/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 364770,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera laserowego 3D na potrzeby Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik Nr 7 do SWZ oraz Projekt umowy, stanowiący załącznik Nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38522000-0 - Skanery chromatograficzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 448667,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 448667,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 448667,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Laser-3D Jacek Krawiec
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120769124
7.3.3) Ulica: ul. Królowej Jadwigi 194D lokal 2
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-212
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 448667,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-19SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Jeden z potencjalnych Wykonawców złożył odwołanie do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej na postanowienia Specyfikacji Warunków Zamówienia w przedmiotowym postępowaniu (sygn. akt KIO 4737/25). Dnia 27.11.2025 r. Zamawiający złożył wniosek o uchylenie zakazu zawarcia umowy po wniesieniu odwołania, a dnia 01.12.2025 r. Zamawiający otrzymał pismo z Krajowej Izby Odwoławczej w sprawie wydania postanowienia o uchyleniu zakazu zawarcia umowy, które miało zostać przesłane do Zamawiającego po otwarciu posiedzenia z udziałem stron. Dnia 12.12.2025 r. Krajowa Izba Odwoławcza umorzyła postępowanie odwoławcze wskutek cofnięcia odwołania przez Odwołującego.| 2025-12-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |