Modernizacja całodobowego oddziału psychiatrii sądowej o wzmocnionym zabezpieczeniu dla młodzieży nr 19
Samodzielny Publiczny Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00492624
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00492624/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-10 13:05
- Lokalizacja
- Międzyrzecz, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc353ca9-f543-4444-83d5-27fa543d35ca
- Identyfikator
- 5961522446
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00492624 z dnia 2024-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja całodobowego oddziału psychiatrii sądowej
o wzmocnionym zabezpieczeniu dla młodzieży nr 19
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000290133
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 109
1.5.2.) Miejscowość: Międzyrzecz
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-300
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: (95) 7428 700
1.5.8.) Numer faksu: (95) 7428 701
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@obrzyce.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.obrzyce.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://obrzyce.ezamawiajacy.pl/pn/obrzyce/demand/171004/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja całodobowego oddziału psychiatrii sądowejo wzmocnionym zabezpieczeniu dla młodzieży nr 19
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc353ca9-f543-4444-83d5-27fa543d35ca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492624
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036169/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja dachu i elewacji wraz z budową szybu windowego budynku nr 19
1.1.3 Przebudowa budynku nr 19 w ramach projektu „ Podniesienie standardu jakości usług medycznych w oddziale psychiatrii dziecięcej i młodzieży ”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461172
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPSNPCH-OZP-382-17/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 10689064,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa szybu windy, montaż windy dostosowanej dla osób niepełnosprawnych; remont dachu; remont elewacji4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262210-6 - Fundamentowanie
45321000-3 - Izolacja cieplna
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262620-3 - Ściany nośne
44112310-4 - Ścianki działowe
45262300-4 - Betonowanie
45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45431000-7 - Kładzenie płytek
45262522-6 - Roboty murarskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45262320-0 - Wyrównywanie
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
4.5.5.) Wartość części: 2672405,64 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowe prace modernizacyjne ogólnobudowlane w całodobowym oddziale psychiatrii sądowej o wzmocnionym zabezpieczeniu dla młodzieży nr 19 w branżach: * budowlanej * sanitarnej * elektrycznej4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
4.5.5.) Wartość części: 8016658,52 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ w wyznaczonym terminie tj. do dnia 10.09.2024 r. do godz. 12:00 nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym, Zamawiający zobligowany jest unieważnić postępowanie zgodnie z podstawą prawną wskazaną w uzasadnieniu prawnym.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ w wyznaczonym terminie tj. do dnia 10.09.2024 r. do godz. 12:00 nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym, Zamawiający zobligowany jest unieważnić postępowanie zgodnie z podstawą prawną wskazaną w uzasadnieniu prawnym.
| 2024-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |