Usługa cateringowa - przygotowanie i dowóz gorącego posiłku dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KROŚNIEWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00623644
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00623644/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-29 13:19
Lokalizacja
Krośniewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2da52f5c-ec79-41cd-b173-7404668d4516
Identyfikator
7751181951
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłków do szkółUsługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

SYLWIA STEGLIŃSKAAleskandrów Łódzki, PL · lot 0
167 007 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00623644 z dnia 2025-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa cateringowa - przygotowanie i dowóz gorącego posiłku dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KROŚNIEWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000261611

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Łęczycka 17

1.5.2.) Miejscowość: Krośniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-340

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp1.krosniewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sp1.krosniewice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2da52f5c-ec79-41cd-b173-7404668d4516

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa cateringowa - przygotowanie i dowóz gorącego posiłku dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2da52f5c-ec79-41cd-b173-7404668d4516

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00623644

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00561042/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa cateringowa - na przygotowanie i dowóz gorącego posiłku dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00560487

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu i dowozie gorącego posiłku dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach.
1.1. W niniejszym zamówieniu przez posiłek należy rozumieć dwudaniowy posiłek gorący o jakości i wartości odżywczej i kalorycznej, zgodnej z wymogami obowiązującymi w żywieniu dzieci i młodzieży.
1.2. Szacunkowa liczba posiłków szkolnych wynosi ok. 75 sztuk dziennie, które dostarczane będą przez 179 dni nauki, co daje łącznie 13 425 posiłków przewidzianych dla niniejszego zamówienia. Podane liczby posiłków są szacunkowe i w czasie obowiązywania umowy mogą ulec zmianie. Wykonawcy nie przysługuje prawo do zgłoszenia roszczeń z tytułu niezrealizowanych usług lub prawo do odmowy wykonania zamówienia, w przypadku zwiększenia liczby zamawianych posiłków.
1.3. Wykonawca będzie dostarczał posiłki przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem przerw w nauce szkolnej, takich jak dni świąteczne, wakacje, ferie, ustanowione dni nauki zdalnej itp.

2. Szczegółowy zakres usług zawiera opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi jednocześnie Załącznik nr 1 do umowy.

3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia, o którym mowa w pkt 2. oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.

4. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia, rozumiana jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167007,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174525,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167007,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sylwine Sylwia Steglińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322201989

7.3.3) Ulica: ul. Waryńskiego 43

7.3.4) Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

7.3.5) Kod pocztowy: 95-070

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167007,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-07 do 2026-12-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi