Bulwary jasielskie

Miasto Jasło

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00623774
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00623774/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-29 13:36
Lokalizacja
Jasło, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ad1b436-50e8-481d-b5e5-3b624bd88f6a
Identyfikator
6851000345
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN WAŚKONowy Sącz, PL · lot 0
367 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00623774 z dnia 2025-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bulwary jasielskie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jasło

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440301

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12

1.5.2.) Miejscowość: Jasło

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.jaslo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://um.jaslo.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://um-jaslo.logintrade.net/zapytania_email,211108,ecadfa896933522dad9bec08fb6dd5d8.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bulwary jasielskie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ad1b436-50e8-481d-b5e5-3b624bd88f6a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00623774

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00094530/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Bulwary jasielskie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00486237

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.37.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj zadania pn. „Bulwary jasielskie” obejmującego zagospodarowanie bulwarów w celu stworzenia terenu rekreacyjno-wypoczynkowego w mieście Jaśle. Bulwary objęte zadaniem to prawy brzeg rzeki Wisłoki biegnący od kładki pieszej na osiedlu Gądki (ul. Szopena) do drogi dojazdowej za budynkiem krytej pływalni (dz. ewid. nr 724, obręb ewid. 06-Zachód). Zadanie obejmuje:
1) Opracowanie kompletnej dokumentacji wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych prawem opinii, uzgodnień, decyzji (w tym uzyskanie ostatecznej zgody budowlanej) ze szczególnym uwzględnieniem realizacji robót w zbliżeniu do wałów przeciwpowodziowych oraz na obszarze Natura 2000. Dokumentacja ma umożliwić realizację zadania zarówno pod względem formalno-prawnym jak i technicznym. Dokumentacja zostanie opracowana na podstawie założeń przyjętych w Programie funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik do postępowania.
2) Wykonanie na podstawie ww. dokumentacji I etapu robót budowlanych (zakres pierwszego etapu robót opisano w załączonym przedmiarze) wraz ze skutecznym zgłoszeniem do odbioru tych robót do odpowiednich służb/organów (o ile wymagane) – zakres podstawowy zamówienia.
3) Wykonanie na podstawie ww. dokumentacji II etapu robót budowlanych wraz ze skutecznym zgłoszeniem do odbioru tych robót do odpowiednich służb/organów (o ile wymagane) – zakres objęty prawem opcji.
2. Zamawiający, korzystając z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy, określa maksymalną wielkość przedmiotu zamówienia. Jednocześnie wskazuje, iż:
1) minimalny zakres przedmiotu zamówienia (część gwarantowana) obejmuje roboty budowlane wskazane w pkt II.1.1 oraz 1.2 SWZ;
2) pozostały zakres przedmiotu zamówienia (część objęta prawem opcji) obejmuje roboty budowlane wskazane w pkt II.1.3 SWZ;
3) postanowienia SWZ odnoszące się do części gwarantowanej przedmiotu zamówienia znajdują odpowiednie zastosowanie do części objętej prawem opcji;
4) uruchomienie prawa opcji nastąpi poprzez złożenie przez zamawiającego pisemnego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji (w terminie do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy), z jednoczesnym wskazaniem zakresu zamówienia objętego oświadczeniem.
5) Zamawiający zastrzega sobie możliwość nieskorzystania z prawa opcji. W takim przypadku wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
3. Roboty należy wykonać zgodnie z technologią i zakresem określonym
w programie funkcjonalno-użytkowym (zał. nr 4 do SWZ).
4. Gwarancja min. 36 miesięcy (kryterium oceny ofert). W przypadku skorzystania z prawa opcji bieg gwarancji rozpoczyna się od momentu odebrania całości robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 367000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 367000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 367000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMSTUDIO.PL Marcin Waśko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343093134

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 367000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

2025-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane