Zakup samochodu do przewozu dzieci niepełnosprawnych do szkół i ośrodków specjalnych w ramach obszaru D „Programu wyrównywania różnic między regionami III” pn. „Likwidacja barier transportowych”.

URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00492722
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00492722/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-10 13:25
Lokalizacja
Kartuzy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab10bc05-45d7-4764-82cd-f4ab967f1326
Identyfikator
5890010583
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00492722 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu do przewozu dzieci niepełnosprawnych do szkół i ośrodków specjalnych w ramach obszaru D „Programu wyrównywania różnic między regionami III” pn. „Likwidacja barier transportowych”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000527546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Józefa Hallera 1

1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.kartuzy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kartuzy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/968956

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu do przewozu dzieci niepełnosprawnych do szkół i ośrodków specjalnych w ramach obszaru D „Programu wyrównywania różnic między regionami III” pn. „Likwidacja barier transportowych”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab10bc05-45d7-4764-82cd-f4ab967f1326

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492722

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049985/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup samochodu do przewozu dzieci niepełnosprawnych do szkół i ośrodków specjalnych w ramach obszaru D „Programu wyrównywania różnic między regionami III” pn. „Likwidacja barier transportowych”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476952

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózku inwalidzkim.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ. Planowany roczny przebieg samochodu to ok. 32 000 km.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 3 (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) i 4 (wzór umowy) do niniejszej SWZ.
4. Przedmiot niniejszego zamówienia współfinansowany jest w ramach programu PFRON pn.: „Program wyrównywania różnic między regionami III”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy