Poprawa cyberbezpieczeństwa w gminie Drawsko Pomorskie i jednostkach podległych
Gmina Drawsko Pomorskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00624204
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00624204/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-29 14:19
- Lokalizacja
- Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-072926f6-8669-4e70-9729-b6d745cba9ea
- Identyfikator
- 6740006008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputeroweUrządzenia sieciowePakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00624204 z dnia 2025-12-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Poprawa cyberbezpieczeństwa w gminie Drawsko Pomorskie i jednostkach podległych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drawsko Pomorskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. W. Sikorskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-500
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drawsko@drawsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drawsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-072926f6-8669-4e70-9729-b6d745cba9ea1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa cyberbezpieczeństwa w gminie Drawsko Pomorskie i jednostkach podległych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-072926f6-8669-4e70-9729-b6d745cba9ea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00624204
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
2. Projekt "Poprawa cyberbezpieczeństwa w gminie Drawsko Pomorskie i jednostkach podległych" realizowany jest w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00605386
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.16.2025.PW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 47711,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część I – Dostawa Serwerów, switchy, UTM oraz oprogramowania Windows Serwer, która obejmuje dostawę:- Windows Server Standard 2025 16 core – 3 szt. (Poz. Nr 1 w zał. nr 8a do SWZ),
- Switch – 4 szt. (Poz. Nr 2 w zał. nr 8a do SWZ),
- Serwer – 2 szt. (Poz. Nr 3 w zał. nr 8a do SWZ),
- UTM z licencją i serwisem na 1 rok – 1 szt. (Poz. Nr 4 w zał. nr 8a do SWZ),
- Switch – 1 szt. (Poz. Nr 5 w zał. nr 8a do SWZ).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości, oraz minimalne wymagania, które musi spełnić oferowany przedmiot zamówienia dla każdej z części zamówienia zawarty jest w specyfikacjach technicznych stanowiących Załącznikach Nr 8a do SWZ oraz projekcie umowy stanowiącej Załącznik Nr 4 do SWZ , przy czym przedmiot zamówienia winien być:
- fabrycznie nowy,
- nieużywany,
- nieregenerowany,
- kompletny,
- wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz musi pochodzić z autoryzowanego kanału dystrybucyjnego. Nie mogą być uznane produkty, które podlegały procedurze odnowienia (tzw. „refurbished“), nawet jeśli procedura odnowienia przeprowadzona została przez producenta, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.5.) Wartość części: 32686,77 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część II – Dostawa minikomputerów do pracy ciągłej – 10 szt.(zał. nr 8b do SWZ).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości, oraz minimalne wymagania, które musi spełnić oferowany przedmiot zamówienia dla każdej z części zamówienia zawarty jest w specyfikacjach technicznych stanowiących Załącznikach Nr 8b do SWZ oraz projekcie umowy stanowiącej Załącznik Nr 4 do SWZ , przy czym przedmiot zamówienia winien być:
- fabrycznie nowy,
- nieużywany,
- nieregenerowany,
- kompletny,
- wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz musi pochodzić z autoryzowanego kanału dystrybucyjnego. Nie mogą być uznane produkty, które podlegały procedurze odnowienia (tzw. „refurbished“), nawet jeśli procedura odnowienia przeprowadzona została przez producenta, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.5.) Wartość części: 15024,39 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert
| 2025-12-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |