Dostawa elementów infrastruktury sieciowej do przetwarzania danych dla LUW w Lublinie i Jednostek Administracji Zespolonej
LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00624662
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00624662/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-29 15:20
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a4dfb67-7803-4669-8738-009862fd2959
- Identyfikator
- 7120104674
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia siecioweInfrastruktura sieciowa
Wykonawcy
2 przyznane
ADVANCED BUSINESS SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
287 672,4 PLNADVANCED BUSINESS SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 1
407 314,5 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00624662 z dnia 2025-12-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa elementów infrastruktury sieciowej do przetwarzania danych dla LUW w Lublinie i Jednostek Administracji Zespolonej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514294
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Spokojna 4
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-914
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 817424535
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kzyskowska@lublin.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lublin.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.lublin.uw.gov.pl/pn/luw/demand/249635/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa elementów infrastruktury sieciowej do przetwarzania danych dla LUW w Lublinie i Jednostek Administracji Zespolonej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a4dfb67-7803-4669-8738-009862fd2959
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00624662
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00104430/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.20 Dostawa elementów infrastruktury sieciowej do przetwarzania danych dla LUW w Lublinie i Jednostek Administracji Zespolonej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
KPOD.05.10-CR.01-001/24/0013/KPOD.05.10-CR.01-001/25/20252.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00549713
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OU-VII.272.27.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 570300 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa przełączników sieciowych na potrzeby LUWDostawa przełączników sieciowych na potrzeby sieci zarządzającej, obejmująca:
Przełączniki dostępowe do sieci zarządzającej typu 7, łącznie 12 sztuk,
Przełączniki agregacyjne typu 6, łącznie 2 sztuki,
zgodnie z parametrami opisanymi dokumentami zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowych urządzeń oraz gwarancję na minimum 36 miesięcy, zgodnie z wymaganiami technicznymi Zamawiającego dotyczącymi zarządzalności, jakości usług, przepustowości i bezpieczeństwa sieci
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.5.) Wartość części: 314535,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa przełączników sieciowych na potrzeby JAZDostawa przełączników sieciowych na potrzeby sieci zarządzającej, obejmująca:
Przełączniki dostępowe typu 2, łącznie 4 sztuki,
Przełączniki dostępowe typu 3, łącznie 4 sztuki,
Przełączniki dostępowe typu 4, łącznie 7 sztuk,
Przełączniki dostępowe typu 5, łącznie 5 sztuk,
Przełączniki dostępowe do sieci zarządzającej typu 7, łącznie 2 sztuki,
Przełączniki agregacyjne typu 6, łącznie 4 sztuki,
zgodnie z parametrami opisanymi w dokumentach zamówienia.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowych urządzeń oraz gwarancję na minimum 36 miesięcy, zgodnie z wymaganiami technicznymi Zamawiającego dotyczącymi zarządzalności, jakości usług, przepustowości i bezpieczeństwa sieci
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.5.) Wartość części: 386933,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 287672,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 287672,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 287672,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Advanced Business Systems sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6792772588
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 287672,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 407314,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 407314,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 407314,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Advanced Business Systems sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6792772588
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 407314,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2025-12-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |