Dostawa sprzętu ratowniczego, przeciwpowodziowego oraz ewakuacyjnego dla potrzeb Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Pruszkowie z podziałem na części.

Powiat Pruszkowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00624919
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00624919/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-29 16:57
Lokalizacja
Pruszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd8ec7cf-1913-447f-9e61-858831b30b04
Identyfikator
5342405501
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Części konstrukcjiWyroby włókienniczeWorki i torbyPolipropylenFoliaSprzęt ratunkowy i awaryjnySprzęt bezpieczeństwaŁodzie specjalistyczneSprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwaZestawy medyczneZestawy pierwszej pomocyOdzież ochronna i zabezpieczającaObuwie ochronneKamizelki ratunkoweNarzędzia ręczne z napędem mechanicznymPiły

Wykonawcy

4 przyznane

METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 1
82 807,91 PLN
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 3
91 251,47 PLN
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 4
109 714,28 PLN
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 5
27 109,74 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00624919 z dnia 2025-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu ratowniczego, przeciwpowodziowego oraz ewakuacyjnego dla potrzeb Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Pruszkowie z podziałem na części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pruszkowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013267144

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Drzymały 30

1.5.2.) Miejscowość: Pruszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat.pruszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-pruszkowski

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1212874

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu ratowniczego, przeciwpowodziowego oraz ewakuacyjnego dla potrzeb Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Pruszkowie z podziałem na części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd8ec7cf-1913-447f-9e61-858831b30b04

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00624919

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043497/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.14 Dostawa sprzętu ratowniczego, przeciwpowodziowego oraz ewakuacyjnego dla potrzeb Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Pruszkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00528385

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.56.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji sprzętu ratowniczego, przeciwpowodziowego oraz ewakuacyjnego spełniających wymagania techniczne, funkcjonalne i eksploatacyjne wskazane przez Zamawiającego.
Dostarczony sprzęt musi być wolny od wad fizycznych i prawnych.
Sprzęt powinien być dostarczony z instrukcją obsługi w języku polskim.
Sprzęt powinien być objęty gwarancją producenta, a w przypadku braku gwarancji producenta na Wykonawcy ciąży obowiązek objęcia dostarczonego sprzętu gwarancją na okres minimum 12 miesięcy od daty dostarczenia sprzętu.
Dostarczony sprzęt powinien być oryginalnie zapakowany przez producenta, a jeśli istnieje konieczność ingerencji przez Wykonawcę w oryginalne opakowanie lub urządzenie, to jego ponowne opakowanie powinno zawierać elementy identyfikujące ingerencję Wykonawcy, np. poprzez przyklejenie w miejscach otwarcia taśmy z nazwą Wykonawcy lub innej nalepki identyfikującej.
Sprzęt musi posiadać odpowiednie certyfikaty, atesty i zezwolenia do użytkowania oraz musi być zgodny z obowiązującymi normami.
Dostawa sprzętu obejmuje zakup, transport oraz wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego na koszt Wykonawcy. Miejsce dostawy Zamawiający wskaże Wykonawcy najpóźniej w dniu podpisania umowy, jednak nie będzie ono oddalone od siedziby Zamawiającego o więcej niż 20km.

Szczegółowy wykaz sprzętu wraz ze specyfikacją ilościową:
Część I – Sprzęt przeciwpowodziowy
1. Worki na piasek – 100 op.
2. Geowłóknina polipropylenowa – 20 szt.
3. Folia hydroizolacyjna – 20 szt.
4. Zapora przeciwpowodziowa – 50 szt.
5. Big Bag na piasek – 250 szt.
6. Plandeka – 100 szt.
7. Napełniacz do worków z piaskiem – 3 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212380-6 - Części konstrukcji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39500000-7 - Wyroby włókiennicze

18930000-7 - Worki i torby

19732000-6 - Polipropylen

44174000-0 - Folia

4.5.5.) Wartość części: 456626,02 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji sprzętu ratowniczego, przeciwpowodziowego oraz ewakuacyjnego spełniających wymagania techniczne, funkcjonalne i eksploatacyjne wskazane przez Zamawiającego.
Dostarczony sprzęt musi być wolny od wad fizycznych i prawnych.
Sprzęt powinien być dostarczony z instrukcją obsługi w języku polskim.
Sprzęt powinien być objęty gwarancją producenta, a w przypadku braku gwarancji producenta na Wykonawcy ciąży obowiązek objęcia dostarczonego sprzętu gwarancją na okres minimum 12 miesięcy od daty dostarczenia sprzętu.
Dostarczony sprzęt powinien być oryginalnie zapakowany przez producenta, a jeśli istnieje konieczność ingerencji przez Wykonawcę w oryginalne opakowanie lub urządzenie, to jego ponowne opakowanie powinno zawierać elementy identyfikujące ingerencję Wykonawcy, np. poprzez przyklejenie w miejscach otwarcia taśmy z nazwą Wykonawcy lub innej nalepki identyfikującej.
Sprzęt musi posiadać odpowiednie certyfikaty, atesty i zezwolenia do użytkowania oraz musi być zgodny z obowiązującymi normami.
Dostawa sprzętu obejmuje zakup, transport oraz wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego na koszt Wykonawcy. Miejsce dostawy Zamawiający wskaże Wykonawcy najpóźniej w dniu podpisania umowy, jednak nie będzie ono oddalone od siedziby Zamawiającego o więcej niż 20km.

Szczegółowy wykaz sprzętu wraz ze specyfikacją ilościową:

Część II – Sprzęt ewakuacyjny
1. Krzesło ewakuacyjno - transportowe – 10 szt.
2. Materac ratowniczy ewakuacyjny – 5 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212380-6 - Części konstrukcji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35112000-2 - Sprzęt ratunkowy i awaryjny

35113000-9 - Sprzęt bezpieczeństwa

4.5.5.) Wartość części: 67886,18 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji sprzętu ratowniczego, przeciwpowodziowego oraz ewakuacyjnego spełniających wymagania techniczne, funkcjonalne i eksploatacyjne wskazane przez Zamawiającego.
Dostarczony sprzęt musi być wolny od wad fizycznych i prawnych.
Sprzęt powinien być dostarczony z instrukcją obsługi w języku polskim.
Sprzęt powinien być objęty gwarancją producenta, a w przypadku braku gwarancji producenta na Wykonawcy ciąży obowiązek objęcia dostarczonego sprzętu gwarancją na okres minimum 12 miesięcy od daty dostarczenia sprzętu.
Dostarczony sprzęt powinien być oryginalnie zapakowany przez producenta, a jeśli istnieje konieczność ingerencji przez Wykonawcę w oryginalne opakowanie lub urządzenie, to jego ponowne opakowanie powinno zawierać elementy identyfikujące ingerencję Wykonawcy, np. poprzez przyklejenie w miejscach otwarcia taśmy z nazwą Wykonawcy lub innej nalepki identyfikującej.
Sprzęt musi posiadać odpowiednie certyfikaty, atesty i zezwolenia do użytkowania oraz musi być zgodny z obowiązującymi normami.
Dostawa sprzętu obejmuje zakup, transport oraz wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego na koszt Wykonawcy. Miejsce dostawy Zamawiający wskaże Wykonawcy najpóźniej w dniu podpisania umowy, jednak nie będzie ono oddalone od siedziby Zamawiającego o więcej niż 20km.

Szczegółowy wykaz sprzętu wraz ze specyfikacją ilościową:

Część III – Łodzie specjalistyczne
1. Łódź aluminiowa z silnikiem i przyczepą – 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212380-6 - Części konstrukcji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34521000-5 - Łodzie specjalistyczne

4.5.5.) Wartość części: 52032,52 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji sprzętu ratowniczego, przeciwpowodziowego oraz ewakuacyjnego spełniających wymagania techniczne, funkcjonalne i eksploatacyjne wskazane przez Zamawiającego.
Dostarczony sprzęt musi być wolny od wad fizycznych i prawnych.
Sprzęt powinien być dostarczony z instrukcją obsługi w języku polskim.
Sprzęt powinien być objęty gwarancją producenta, a w przypadku braku gwarancji producenta na Wykonawcy ciąży obowiązek objęcia dostarczonego sprzętu gwarancją na okres minimum 12 miesięcy od daty dostarczenia sprzętu.
Dostarczony sprzęt powinien być oryginalnie zapakowany przez producenta, a jeśli istnieje konieczność ingerencji przez Wykonawcę w oryginalne opakowanie lub urządzenie, to jego ponowne opakowanie powinno zawierać elementy identyfikujące ingerencję Wykonawcy, np. poprzez przyklejenie w miejscach otwarcia taśmy z nazwą Wykonawcy lub innej nalepki identyfikującej.
Sprzęt musi posiadać odpowiednie certyfikaty, atesty i zezwolenia do użytkowania oraz musi być zgodny z obowiązującymi normami.
Dostawa sprzętu obejmuje zakup, transport oraz wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego na koszt Wykonawcy. Miejsce dostawy Zamawiający wskaże Wykonawcy najpóźniej w dniu podpisania umowy, jednak nie będzie ono oddalone od siedziby Zamawiającego o więcej niż 20km.

Szczegółowy wykaz sprzętu wraz ze specyfikacją ilościową:

Część IV – Zestawy ratownicze i medyczne
1. Zestaw ratownictwa medycznego z wyposażeniem R1 – 10 szt.
2. Koc ratunkowy/folia – 1500 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212380-6 - Części konstrukcji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

33141620-2 - Zestawy medyczne

33141623-3 - Zestawy pierwszej pomocy

4.5.5.) Wartość części: 85365,85 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji sprzętu ratowniczego, przeciwpowodziowego oraz ewakuacyjnego spełniających wymagania techniczne, funkcjonalne i eksploatacyjne wskazane przez Zamawiającego.
Dostarczony sprzęt musi być wolny od wad fizycznych i prawnych.
Sprzęt powinien być dostarczony z instrukcją obsługi w języku polskim.
Sprzęt powinien być objęty gwarancją producenta, a w przypadku braku gwarancji producenta na Wykonawcy ciąży obowiązek objęcia dostarczonego sprzętu gwarancją na okres minimum 12 miesięcy od daty dostarczenia sprzętu.
Dostarczony sprzęt powinien być oryginalnie zapakowany przez producenta, a jeśli istnieje konieczność ingerencji przez Wykonawcę w oryginalne opakowanie lub urządzenie, to jego ponowne opakowanie powinno zawierać elementy identyfikujące ingerencję Wykonawcy, np. poprzez przyklejenie w miejscach otwarcia taśmy z nazwą Wykonawcy lub innej nalepki identyfikującej.
Sprzęt musi posiadać odpowiednie certyfikaty, atesty i zezwolenia do użytkowania oraz musi być zgodny z obowiązującymi normami.
Dostawa sprzętu obejmuje zakup, transport oraz wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego na koszt Wykonawcy. Miejsce dostawy Zamawiający wskaże Wykonawcy najpóźniej w dniu podpisania umowy, jednak nie będzie ono oddalone od siedziby Zamawiającego o więcej niż 20km.

Szczegółowy wykaz sprzętu wraz ze specyfikacją ilościową:

Część V – Odzież ochronna
1. Spodniobuty wodoodporne – 300 szt.
2. Ponczo przeciwdeszczowe – 300 szt.
3. Kamizelka ratunkowa – 10 szt.
4. Koło ratunkowe – 10 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212380-6 - Części konstrukcji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

18830000-6 - Obuwie ochronne

39525300-1 - Kamizelki ratunkowe

4.5.5.) Wartość części: 90000,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji sprzętu ratowniczego, przeciwpowodziowego oraz ewakuacyjnego spełniających wymagania techniczne, funkcjonalne i eksploatacyjne wskazane przez Zamawiającego.
Dostarczony sprzęt musi być wolny od wad fizycznych i prawnych.
Sprzęt powinien być dostarczony z instrukcją obsługi w języku polskim.
Sprzęt powinien być objęty gwarancją producenta, a w przypadku braku gwarancji producenta na Wykonawcy ciąży obowiązek objęcia dostarczonego sprzętu gwarancją na okres minimum 12 miesięcy od daty dostarczenia sprzętu.
Dostarczony sprzęt powinien być oryginalnie zapakowany przez producenta, a jeśli istnieje konieczność ingerencji przez Wykonawcę w oryginalne opakowanie lub urządzenie, to jego ponowne opakowanie powinno zawierać elementy identyfikujące ingerencję Wykonawcy, np. poprzez przyklejenie w miejscach otwarcia taśmy z nazwą Wykonawcy lub innej nalepki identyfikującej.
Sprzęt musi posiadać odpowiednie certyfikaty, atesty i zezwolenia do użytkowania oraz musi być zgodny z obowiązującymi normami.
Dostawa sprzętu obejmuje zakup, transport oraz wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego na koszt Wykonawcy. Miejsce dostawy Zamawiający wskaże Wykonawcy najpóźniej w dniu podpisania umowy, jednak nie będzie ono oddalone od siedziby Zamawiającego o więcej niż 20km.

Szczegółowy wykaz sprzętu wraz ze specyfikacją ilościową:

Część VI – Narzędzia ratownicze
1. Pilarka ratownicza – 3 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212380-6 - Części konstrukcji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43830000-0 - Narzędzia ręczne z napędem mechanicznym

43812000-8 - Piły

4.5.5.) Wartość części: 22439,02 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1130212,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1130212,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82807,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 314858,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82807,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 547 159 84 42

7.3.3) Ulica: Usługowa 4

7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82807,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-19

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180933,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180933,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91251,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 302201,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91251,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 547 159 84 42

7.3.3) Ulica: Usługowa 4

7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91251,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-19

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 109714,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 367962,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 109714,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 547 159 84 42

7.3.3) Ulica: Usługowa 4

7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109714,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-19

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27106,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 124482,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27106,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 547 159 84 42

7.3.3) Ulica: Usługowa 4

7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27109,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-19
2025-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy