Postępowanie na organizację i przeprowadzenie studiów podyplomowych w roku akademickim 2025/2026

KRAJOWA SZKOŁA SKARBOWOŚCI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00625241
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00625241/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-30 08:01
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-59d0d9c3-7331-495e-97c5-4f4c0934f669
Identyfikator
1132932391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolnictwa wyższego

Wykonawcy

2 przyznane

SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIEWarszawa, PL · lot 0
228 000 PLN
SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIEWarszawa, PL · lot 1
260 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00625241 z dnia 2025-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Postępowanie na organizację i przeprowadzenie studiów podyplomowych
w roku akademickim 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWA SZKOŁA SKARBOWOŚCI

1.3.) Oddział zamawiającego: filie KSS w: Otwocku, Białobrzegach, Krakowie, Jast. Górze, Muszynie, Przemyślu, Wrocławiu, Kamionie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366664067

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Okrzei 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-710

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.kss.warszawa@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kss.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-59d0d9c3-7331-495e-97c5-4f4c0934f669

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pozostałe pozaszkolne formy edukacji gdzie indziej niesklasyfikowane

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Postępowanie na organizację i przeprowadzenie studiów podyplomowych
w roku akademickim 2025/2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59d0d9c3-7331-495e-97c5-4f4c0934f669

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00625241

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00474845

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 0301.ELZ.260.1.20.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 546000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja i przeprowadzenie dwusemestralnych studiów podyplomowych na kierunku „Podatki dochodowe i podatek VAT w postępowaniu podatkowym i kontroli podatkowej”.
Opis przedmiotu zamówienia
1) studia dla 40 pracowników resortu finansów. Grupa docelowa to pracownicy, którzy:
- są zatrudnieni w komórkach merytorycznych, tj. czynności sprawdzające, postępowanie podatkowe lub kontrola podatkowa od co najmniej 5 lat;
- będą w przyszłości stanowić grupę ekspertów wspierających realizację procesów i zadań w komórkach merytorycznych, tj. czynności sprawdzające; prowadzących postępowania podatkowe, odwoławcze z tego zakresu, prowadzących kontrole z zakresu podatku dochodowego (w szczególności
w zakresie optymalizacji podatkowych i cen transferowych) w dużych podmiotach;
- posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych, co najmniej pierwszego stopnia;
2) zajęcia w ramach studiów będą odbywać się w soboty i niedziele w formie stacjonarnej (w filii KSS w Białobrzegach k/Warszawy) i/lub online i/lub hybrydowym za pomocą narzędzia zapewnionego przez Wykonawcę. Zakładamy, że maksymalnie 5 zjazdów może być realizowanych w formie online. Egzamin końcowy (poza ramowym programem studiów podyplomowych) może być realizowany w formie stacjonarnej lub online, nie później niż do 30 czerwca 2026 r.;
3) program studiów musi obejmować 224 godziny dydaktyczne, przy czym godzina dydaktyczna rozumiana jest jako 45 minut;
4) część teoretyczna zostanie zrealizowana przez wykonawcę, natomiast warsztaty (tzw. część praktyczna) będzie realizowana zarówno przez wykonawcę jak i trenerów/ekspertów z KAS.
Wykonawca ponosi odpowiedzialność za zajęcia prowadzone przez wykładowców.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 1 do SWZ oraz projekt umowy dla części I zamówienia, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80300000-7 - Usługi szkolnictwa wyższego

4.5.5.) Wartość części: 273000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja i przeprowadzenie dwusemestralnych studiów podyplomowych na kierunku „Kontrola przestrzegania przepisów prawa celnego oraz innych przepisów związanych z przywozem i wywozem towarów w obrocie
z państwami trzecimi”.
Opis przedmiotu zamówienia
1) studia dla 40 funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej, którzy pełnią służbę w oddziale celnym jako dyspozytorzy oraz kandydaci na dyspozytorów
z doświadczeniem co najmniej 4 letnim, którzy:
- posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych, co najmniej pierwszego stopnia;
- wykazują umiejętności przekazywania i dzielenia się wiedzą (kaskadowe szkolenia w jednostkach);
- będą w przyszłości stanowić grupę ekspertów wspierających realizację procesów i zadań;
2) zajęcia w ramach studiów będą odbywać się w soboty i niedziele w formie stacjonarnej (w filii KSS w Otwocku) i/lub online i/lub hybrydowym za pomocą narzędzia zapewnionego przez Wykonawcę. Zakładamy, że maksymalnie 5 zjazdów może być realizowanych w formie online. Egzamin końcowy (poza ramowym programem studiów podyplomowych) może być realizowany w formie stacjonarnej lub online, nie później niż do 30 czerwca 2026 r.;
3) program studiów musi obejmować 224 godziny dydaktyczne, przy czym godzina dydaktyczna rozumiana jest jako 45 minut;
4) część teoretyczna zostanie zrealizowana przez wykonawcę, natomiast warsztaty (tzw. część praktyczna) będzie realizowana zarówno przez wykonawcę jak i trenerów/ekspertów z KAS.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 1 do SWZ oraz projekt umowy dla części II zamówienia, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80300000-7 - Usługi szkolnictwa wyższego

4.5.5.) Wartość części: 273000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 340000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SGH w Warszawie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001502

7.3.3) Ulica: Aleja Niepodległości162

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-554

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-06 do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 260000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 260000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 260000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SGH w Warszawie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001502

7.3.3) Ulica: Aleja Niepodległości162

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-554

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 260000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-06 do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi