Utrzymanie czystości w obiekcie Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu Oddział w Kłodzku, na okres 6 miesięcy (z opcją przedłużenia do maksymalnie 12 miesięcy)

PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY OKRĘGOWY INSPEKTORAT PRACY WE WROCŁAWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00625682
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00625682/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-30 09:08
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-adbb9d5c-ff5d-43d8-a4a5-963f42317ba0
Identyfikator
8991060176
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania biurUsługi czyszczenia okien

Wykonawcy

1 przyznane

IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
33 371,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00625682 z dnia 2025-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie czystości w obiekcie Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu Oddział w Kłodzku, na okres 6 miesięcy (z opcją przedłużenia do maksymalnie 12 miesięcy)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY OKRĘGOWY INSPEKTORAT PRACY WE WROCŁAWIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000870480

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zielonego Dębu 22

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 51-621

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 713710430

1.5.8.) Numer faksu: 713710470

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@wroclaw.pip.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wroclaw.pip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-adbb9d5c-ff5d-43d8-a4a5-963f42317ba0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Kontrola przestrzegania prawa pracy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie czystości w obiekcie Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu Oddział w Kłodzku, na okres 6 miesięcy (z opcją przedłużenia do maksymalnie 12 miesięcy)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-adbb9d5c-ff5d-43d8-a4a5-963f42317ba0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00625682

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00091772/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługi sprzątania dla OIP Wrocław oraz Oddziałów w Jeleniej Górze, Kłodzku, Legnicy i Wałbrzychu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00589532

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR-POR-A.213.624.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 27967,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Utrzymanie czystości wraz z zapewnieniem materiałów higienicznych.
1) pomieszczenia biurowe i służbowe 79,97 m2
2) korytarze 10,11 m2
3) pomieszczenia sanitarne (toalety) 15,48 m2
5) pomieszczenia użytkowe piwnic (piwnica, klatka schodowa, przedsionek od drzwi do metalowej kraty) 65,92 m2
Powierzchnia okien i witryn wewnętrznych: 20 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33371,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40590 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33371,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276153155

7.3.3) Ulica: ul. Antoniego Słonimskiego 1

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-304

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33371,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

podana w pozycji data obowiązywania jest datą uwzględniającą wykorzystanie w pełni uprawnień Zamawiającego wynikających z prawa opcji. W zakresie zamówienia podstawowego umowa winna zakończyć się 30-06-2026r. , a jej wartość wynosić 16685,74 zł, a każdy dodatkowy miesiąc w ramach opcji jest o wartości 2780,96 zł.
2025-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi