„Zimowe utrzymanie dróg” - wykonanie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na 4 części”

Powiat Gostyniński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00625803
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00625803/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-30 09:27
Lokalizacja
Gostynin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57011b3b-e54d-4c55-a725-cd8e60a34a05
Identyfikator
9710658050
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

4 przyznane

ANDRZEJ GOŚCINIAKBierzewice, PL · lot 0
73 165,03 PLN
MAREK PRZEWŁOCKIJanki, PL · lot 1
67 990 PLN
ŻANETA ADAMCZYKAnatolin, PL · lot 2
51 963,36 PLN
ŻANETA ADAMCZYKAnatolin, PL · lot 3
58 951,44 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00625803 z dnia 2025-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Zimowe utrzymanie dróg”
- wykonanie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych
w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na 4 części”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gostyniński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Romana Dmowskiego 13

1.5.2.) Miejscowość: Gostynin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 48242357981

1.5.8.) Numer faksu: 48242357985

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gostynin.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gostynin.powiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-57011b3b-e54d-4c55-a725-cd8e60a34a05

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zimowe utrzymanie dróg”
- wykonanie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych
w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na 4 części”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57011b3b-e54d-4c55-a725-cd8e60a34a05

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00625803

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00014109/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 "Zimowe utrzymanie dróg"- wykonanie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na 4 części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00523268

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.272.25.2025.ZDP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 – obszar nr I
Zestawienie dróg na każdym z obszarów przedstawia załączone do SWZ zestawienie, odpowiednio dla obszaru I, II, III i IV (załącznik nr 7 do SWZ)
Na każdym obszarze do wykonania są następujące zadania:
• odśnieżanie dróg powiatowych,
• zwalczanie śliskości w miejscach wyznaczonych na załączniku nr 7 do SWZ. Zużycie mieszanki piasku i soli do zwalczania śliskości 60-100mg/m2, solanki 10-20mg/m2.
• Obszar II, III i IV: przygotowanie mieszanki w proporcji 30% soli i 70% piasku wraz z załadunkiem na piaskarki. Wykonawca przygotowuje we własnym zakresie mieszkankę piasku z solą (z materiałów zakupionych przez Wykonawcę), składuje je na własnym placu oraz dysponuje własnym sprzętem do jej załadunku na piaskarki i solarki,
• Obszar I: przygotowanie solanki i załadunek na solarkę. Wykonawca przygotowuje we własnym zakresie sól (z materiałów zakupionych przez Wykonawcę), składuje je na własnym placu oraz dysponuje własnym sprzętem do jej załadunku na piaskarki i solarki,
Zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych na terenie Powiatu Gostynińskiego zostały opracowane zgodnie z wytycznymi ujętymi w Zarządzeniu nr 46 Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 25 października 1994 roku.
Obszar I należy utrzymywać zgodnie ze standardami nr IV-VI natomiast obszar II, III, IV zgodnie ze standardami V-VI zgodnie z tabelą umieszczona w pkt. 5 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 76684,44 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 – obszar nr II
Zestawienie dróg na każdym z obszarów przedstawia załączone do SWZ zestawienie, odpowiednio dla obszaru I, II, III i IV (załącznik nr 7 do SWZ)
Na każdym obszarze do wykonania są następujące zadania:
• odśnieżanie dróg powiatowych,
• zwalczanie śliskości w miejscach wyznaczonych na załączniku nr 7 do SWZ. Zużycie mieszanki piasku i soli do zwalczania śliskości 60-100mg/m2, solanki 10-20mg/m2.
• Obszar II, III i IV: przygotowanie mieszanki w proporcji 30% soli i 70% piasku wraz z załadunkiem na piaskarki. Wykonawca przygotowuje we własnym zakresie mieszkankę piasku z solą (z materiałów zakupionych przez Wykonawcę), składuje je na własnym placu oraz dysponuje własnym sprzętem do jej załadunku na piaskarki i solarki,
• Obszar I: przygotowanie solanki i załadunek na solarkę. Wykonawca przygotowuje we własnym zakresie sól (z materiałów zakupionych przez Wykonawcę), składuje je na własnym placu oraz dysponuje własnym sprzętem do jej załadunku na piaskarki i solarki,
Zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych na terenie Powiatu Gostynińskiego zostały opracowane zgodnie z wytycznymi ujętymi w Zarządzeniu nr 46 Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 25 października 1994 roku.
Obszar I należy utrzymywać zgodnie ze standardami nr IV-VI natomiast obszar II, III, IV zgodnie ze standardami V-VI zgodnie z tabelą umieszczona w pkt. 5 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 66549,33 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 – obszar nr III
Zestawienie dróg na każdym z obszarów przedstawia załączone do SWZ zestawienie, odpowiednio dla obszaru I, II, III i IV (załącznik nr 7 do SWZ)
Na każdym obszarze do wykonania są następujące zadania:
• odśnieżanie dróg powiatowych,
• zwalczanie śliskości w miejscach wyznaczonych na załączniku nr 7 do SWZ. Zużycie mieszanki piasku i soli do zwalczania śliskości 60-100mg/m2, solanki 10-20mg/m2.
• Obszar II, III i IV: przygotowanie mieszanki w proporcji 30% soli i 70% piasku wraz z załadunkiem na piaskarki. Wykonawca przygotowuje we własnym zakresie mieszkankę piasku z solą (z materiałów zakupionych przez Wykonawcę), składuje je na własnym placu oraz dysponuje własnym sprzętem do jej załadunku na piaskarki i solarki,
• Obszar I: przygotowanie solanki i załadunek na solarkę. Wykonawca przygotowuje we własnym zakresie sól (z materiałów zakupionych przez Wykonawcę), składuje je na własnym placu oraz dysponuje własnym sprzętem do jej załadunku na piaskarki i solarki,
Zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych na terenie Powiatu Gostynińskiego zostały opracowane zgodnie z wytycznymi ujętymi w Zarządzeniu nr 46 Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 25 października 1994 roku.
Obszar I należy utrzymywać zgodnie ze standardami nr IV-VI natomiast obszar II, III, IV zgodnie ze standardami V-VI zgodnie z tabelą umieszczona w pkt. 5 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 77195,56 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w sezonie 2025/2026 – obszar nr IV
Zestawienie dróg na każdym z obszarów przedstawia załączone do SWZ zestawienie, odpowiednio dla obszaru I, II, III i IV (załącznik nr 7 do SWZ)
Na każdym obszarze do wykonania są następujące zadania:
• odśnieżanie dróg powiatowych,
• zwalczanie śliskości w miejscach wyznaczonych na załączniku nr 7 do SWZ. Zużycie mieszanki piasku i soli do zwalczania śliskości 60-100mg/m2, solanki 10-20mg/m2.
• Obszar II, III i IV: przygotowanie mieszanki w proporcji 30% soli i 70% piasku wraz z załadunkiem na piaskarki. Wykonawca przygotowuje we własnym zakresie mieszkankę piasku z solą (z materiałów zakupionych przez Wykonawcę), składuje je na własnym placu oraz dysponuje własnym sprzętem do jej załadunku na piaskarki i solarki,
• Obszar I: przygotowanie solanki i załadunek na solarkę. Wykonawca przygotowuje we własnym zakresie sól (z materiałów zakupionych przez Wykonawcę), składuje je na własnym placu oraz dysponuje własnym sprzętem do jej załadunku na piaskarki i solarki,
Zasady odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych na terenie Powiatu Gostynińskiego zostały opracowane zgodnie z wytycznymi ujętymi w Zarządzeniu nr 46 Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 25 października 1994 roku.
Obszar I należy utrzymywać zgodnie ze standardami nr IV-VI natomiast obszar II, III, IV zgodnie ze standardami V-VI zgodnie z tabelą umieszczona w pkt. 5 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 89726,89 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73165,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73165,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73165,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUX GLAZ Andrzej Gościniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710050874

7.3.4) Miejscowość: Bierzewice

7.3.5) Kod pocztowy: 09-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73165,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67990,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67990,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67990,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MARGO" Przewłocki Marek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710281504

7.3.4) Miejscowość: Janki

7.3.5) Kod pocztowy: 09-550

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67990,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51963,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75520,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51963,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. ADAMCZYK Żaneta Adamczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710682338

7.3.4) Miejscowość: Anatolin

7.3.5) Kod pocztowy: 09-541

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51963,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58951,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 106242,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58951,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. ADAMCZYK Żaneta Adamczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710682338

7.3.4) Miejscowość: Anatolin

7.3.5) Kod pocztowy: 09-541

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58951,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi