ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG ODBIORU, TRANSPORTU I UTYLIZACJI ODPADÓW MEDYCZNYCH ORAZ ODPADÓW KOMUNALNYCH DLA SPECJALIST. SZPITALA GINEKOLOGICZNO – POŁOŻNICZEGO IM. E. BIERNACKIEGO W WAŁBRZYCHU

Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. E. Biernackiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00626022
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00626022/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-30 09:52
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb50bc4c-d2d4-48ce-83dc-f8891e7c356f
Identyfikator
8862385261
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie odpadów medycznychUsługi wywozu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

EMKA S. A.Żyrardów, PL · lot 0
229 003,2 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00626022 z dnia 2025-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG ODBIORU, TRANSPORTU I UTYLIZACJI ODPADÓW MEDYCZNYCH ORAZ ODPADÓW KOMUNALNYCH DLA SPECJALIST. SZPITALA GINEKOLOGICZNO – POŁOŻNICZEGO IM. E. BIERNACKIEGO W WAŁBRZYCHU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. E. Biernackiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890047179

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-301

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748877185

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@szpital.walbrzych.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szpital.walbrzych.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ssg.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG ODBIORU, TRANSPORTU I UTYLIZACJI ODPADÓW MEDYCZNYCH ORAZ ODPADÓW KOMUNALNYCH DLA SPECJALIST. SZPITALA GINEKOLOGICZNO – POŁOŻNICZEGO IM. E. BIERNACKIEGO W WAŁBRZYCHU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb50bc4c-d2d4-48ce-83dc-f8891e7c356f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00626022

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00010120/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych i komunalnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00568832

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/27/OMiK/DT/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 334371,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 - I „Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych o kodach 18 01 02, 18.01 03,18 01 06,18 01 09 z terenu Specjalistycznego Szpitala Ginekologiczno - Położniczego im. E. Biernackiego w Wałbrzychu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.) Wartość części: 248000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - „ Wywóz odpadów komunalnych o kodach 20 01 39, 20 03 01, 20 01 01, 20 01 02 z terenu Specjalistycznego Szpitala Ginekologiczno - Położniczego im. E. Biernackiego w Wałbrzychu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.) Wartość części: 86371,96 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229003,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229003,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229003,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EMKA SA

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Promarol - Plus Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 838184501

7.3.3) Ulica: Jaktorowska 15A

7.3.4) Miejscowość: Żyrardów

7.3.5) Kod pocztowy: 96-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229003,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

2025-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi