Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmującej remont budynków mieszkalnych przy ul. Stołczyńskiej 105 i ul. Stołczyńskiej 162 w Szczecinie, z podziałem na 2 części

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00492944
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00492944/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-10 14:06
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71f63f6e-9ecc-4b8b-9723-ff71b78e95d7
Identyfikator
8513163987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad robotami budowlanymi

Wykonawcy

2 przyznane

KAZIMIERZ HALICKISzczecin, PL · lot 0
79 888,5 PLN
KAZIMIERZ HALICKISzczecin, PL · lot 1
78 720 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00492944 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmującej remont budynków mieszkalnych przy ul. Stołczyńskiej 105 i ul. Stołczyńskiej 162
w Szczecinie, z podziałem na 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321243470

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mariacka 25

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-546

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 91 4886 346

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: borek@zbilk.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbilk.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https:// platformazakupowa.pl/pn/zbilk_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmującej remont budynków mieszkalnych przy ul. Stołczyńskiej 105 i ul. Stołczyńskiej 162
w Szczecinie, z podziałem na 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71f63f6e-9ecc-4b8b-9723-ff71b78e95d7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492944

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030339/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Opracowanie dokumentacji projektowej na remont budynków - ul. Stołczyńska 162 i 105

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447667

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZBiLK.DZP.EBo.171-72-TP/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 140000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej we wszystkich branżach remontu budynku mieszkalnego, wraz z wykonaniem świadectwa charakterystyki energetycznej, dla budynku przy ul. Stołczyńskiej 105 w Szczecinie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.) Wartość części: 86100,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej we wszystkich branżach remontu budynku mieszkalnego, wraz z wykonaniem świadectwa charakterystyki energetycznej, dla budynku przy ul. Stołczyńskiej 162 w Szczecinie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.) Wartość części: 86100,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79888,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79888,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia projektowa Architekt Kazimierz Halicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8521101104

7.3.3) Ulica: Brodzińskiego 32

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-133

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79888,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78720,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78720,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa Architekt Kazimierz Halicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8521101104

7.3.3) Ulica: Brodzińskiego 32

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-133

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78720,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Część 1 - Wykonawca zobowiązuje się sprawować nadzór autorski w terminie wskazanym w § 3 ust. 7 pkt 16).
Łączne wynagrodzenie ryczałtowe przysługujące Wykonawcy, z tytułu realizacji przedmiotu umowy ustalone na podstawie oferty cenowej Wykonawcy, wynosi 79 888,50 zł brutto (słownie: siedemdziesiąt dziewięć tysięcy osiemset osiemdziesiąt osiem tysięcy 50/100), w tym:
1) za opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, w wysokości 71 898,50 zł brutto (słownie: siedemdziesiąt jeden tysięcy osiemset dziewięćdziesiąt osiem tysięcy 50/100),
2) za sprawowanie nadzoru autorskiego, w wysokości 7 990,00 zł brutto (słownie: siedem tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt złotych 00/100).

Część 2:
Wykonawca zobowiązuje się sprawować nadzór autorski w terminie wskazanym w § 3 ust. 7 pkt 16).
Łączne wynagrodzenie ryczałtowe przysługujące Wykonawcy, z tytułu realizacji przedmiotu umowy ustalone na podstawie oferty cenowej Wykonawcy, wynosi 78 720,00 zł brutto (słownie: siedemdziesiąt osiem tysięcy siedemset dwadzieścia złotych 00/100), w tym:
1) za opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, w wysokości 70 848,00 zł brutto (słownie: siedemdziesiąt tysięcy osiemset czterdzieści osiem złotych 00/100),
2) za sprawowanie nadzoru autorskiego, w wysokości 7 872,00 zł brutto (słownie: siedem tysięcy osiemset siedemdziesiąt dwa złote 00/100).
2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi