RB w obrębie pasa drogowego drogi nr1713 K wraz z infrastrukturą (...), w ramach przedsięwzięcia pn. Remont chodnika dla pieszych w ciągu DP 1713 K Sucha Beskidzka ul. Kościelna-ul. Szpitalna w Suchej

Powiat Suski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00626073
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00626073/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-30 09:58
Lokalizacja
Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33f6b83a-02ed-4f16-b726-890cbb6e5e1c
Identyfikator
5521427933
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR MERAKKraków, PL · lot 0
341 112,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00626073 z dnia 2025-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RB w obrębie pasa drogowego drogi nr1713 K wraz z infrastrukturą (...), w ramach przedsięwzięcia pn. Remont chodnika dla pieszych w ciągu DP 1713 K Sucha Beskidzka ul. Kościelna-ul. Szpitalna w Suchej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Suski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181675

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 5 b

1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 338757800

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiatsuski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsuski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

RB w obrębie pasa drogowego drogi nr1713 K wraz z infrastrukturą (...), w ramach przedsięwzięcia pn. Remont chodnika dla pieszych w ciągu DP 1713 K Sucha Beskidzka ul. Kościelna-ul. Szpitalna w Suchej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33f6b83a-02ed-4f16-b726-890cbb6e5e1c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00626073

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00069591/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Roboty budowlane w obrębie pasa drogowego drogi nr 1713 K wraz z infrastrukturą (w obszarze przebudowywanego odcinka drogi)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

uzasadnienie wskazano w informacjach dodatkowych

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-89bee0da-5b73-41d5-87c9-d09e600721eb

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZ.272.13.2025.U

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 325187,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane w obrębie pasa drogowego drogi nr 1713 K wraz z infrastrukturą (w obszarze przebudowywanego odcinka drogi), w ramach przedsięwzięcia pn. Remont chodnika dla pieszych w ciągu DP 1713 K Sucha Beskidzka ul. Kościelna-ul. Szpitalna w Suchej Beskidzkiej.”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 341112,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 341112,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wykonawstwa „GEOMEL” Piotr Merak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 679-276-61-22

7.3.3) Ulica: Ul. Miłkowskiego 19/54

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-349

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 341112,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość udzielenia zamówienia o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego nr WZ.272.13.2025. Przedmiotowe zamówienie nie przekracza kwoty 400.000,00 zł brutto. Zamówienia polega na powtórzeniu części świadczeń objętych przedmiotem zamówienia podstawowego, w zakresie wykonania robót budowlanych w obrębie pasa drogowego drogi nr 1713 K wraz z infrastrukturą (w obszarze przebudowywanego odcinka drogi), a w szczególności świadczeń, które są wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia, zawartym w SWZ, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego.
W związku z powyższym podjęto decyzję o udzieleniu zamówienia z wolnej ręki w trybie art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp wykonawcy zamówienia podstawowego, który został wyłoniony w postępowaniu WZ.272.13.2025 przeprowadzonym w roku 2025. Przedmiotowe zamówienie zostało udzielone na warunkach analogicznych jak zamówienia podstawowe z uwzględnieniem dostosowania do aktualnych potrzeb Zamawiającego, specyfiki zamówień o podobnym charakterze, aktualnego stanu prawnego i wyniku przeprowadzonych negocjacji. Całkowita wartość tych zamówień została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości
2025-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane