„Realizacja Programu OLiOC w 2025 roku na terenie Powiatu Rawskiego w zakresie zadań własnych”

POWIAT RAWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00626197
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00626197/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-30 10:14
Lokalizacja
Rawa Mazowiecka, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c84876a5-2dd6-4f39-85cb-05fe96667085
Identyfikator
8351606519
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Akumulatory elektryczneOsuszaczeNamioty do użytku medycznegoPompyHełmy wojskoweKamizelki kuloodporneUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneCysternyJednostki prądotwórczeOlej napędowyUsługi szkoleniowe

Wykonawcy

7 przyznanych

CONDENSA BERLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 1
31 365 PLN
BULLETPROOF PPE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 5
21 587,97 PLN
PIOTR PALACZPOTĘPA, PL · lot 8
36 900 PLN
"RIELLO DELTA POWER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 10
319 431 PLN
PETROJET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPionki, PL · lot 11
22 878 PLN
PETROJET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPionki, PL · lot 12
50 737 PLN
ZWIĄZEK OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W ŁODZITuszyn, PL · lot 13
19 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00626197 z dnia 2025-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Realizacja Programu OLiOC w 2025 roku na terenie Powiatu Rawskiego w zakresie zadań własnych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT RAWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147774

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.zajda@powiatrawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatrawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c84876a5-2dd6-4f39-85cb-05fe96667085

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Realizacja Programu OLiOC w 2025 roku na terenie Powiatu Rawskiego w zakresie zadań własnych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c84876a5-2dd6-4f39-85cb-05fe96667085

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00626197

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00075388/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 „Realizacja Programu OLiOC w 2025 roku na terenie Powiatu Rawskiego w zakresie zadań własnych”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00493502

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.13.2025.MZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 928666,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 1 dotyczy dostawy 3 szt. magazynów energii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 31430000-9 - Akumulatory elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 122777,77 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 2 dotyczy dostawy 3 szt. osuszaczy powietrza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 42113161-0 - Osuszacze

4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 3 dotyczy dostawy 1 szt. namiot ewakuacyjny z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 33163000-0 - Namioty do użytku medycznego

4.5.5.) Wartość części: 49444,50 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 4 dotyczy dostawy 3 szt. pomp pływających z osprzętem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 42122000-0 - Pompy

4.5.5.) Wartość części: 28500,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 5 dotyczy dostawy 1 szt. pompy wysokiej wydajności na przyczepie z osprzętem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 42122000-0 - Pompy

4.5.5.) Wartość części: 130000,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 6 dotyczy dostawy 12 szt. chełmów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 35813000-6 - Hełmy wojskowe

4.5.5.) Wartość części: 24000,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 7 dotyczy dostawy 12 szt. kamizelek kuloodpornych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 35815100-1 - Kamizelki kuloodporne

4.5.5.) Wartość części: 30000,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 8 dotyczy dostawy 20 szt. latarek czołowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 10000,00 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 9 dotyczy dostawy 2 szt. mobilny sprzęt oświetleniowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 5444,50 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 10 dotyczy dostawy 1 szt. cysterna na wodę na kołach z osprzętem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 34133100-9 - Cysterny

4.5.5.) Wartość części: 80000,00 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 11 dotyczy dostawy 5 szt. agregatów prądotwórczych mobilnych z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 340000,00 PLN

Część 12

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 12 dotyczy dostawy 3 szt. zbiorników na paliwo stacjonarne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 34133100-9 - Cysterny

4.5.5.) Wartość części: 28500,00 PLN

Część 13

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 13 dotyczy dostawy paliwa (oleju napędowego) 7500 litrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN

Część 14

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia w ramach pakietu 13 dotyczy przeprowadzenia szkolenia z zakresu OL i OC . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający dokonując wyboru najkorzystniejszej oferty w dniu 18.11.2025 odrzucił wszystkie oferty złożone w pakiecie 1. W związku z powyższym na podstawie art. 255 ust 2 uPZP postepowania w ramach tego pakietu zostało unieważnione.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31365,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31365,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31365,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CONDENSA BERLIŃSKI Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213807870

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31365,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-05

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający dokonując wyboru najkorzystniejszej oferty w dniu 18.11.2025 odrzucił wszystkie oferty złożone w pakiecie 3. W związku z powyższym na podstawie art. 255 ust 2 uPZP postepowania w ramach tego pakietu zostało unieważnione.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający dokonując wyboru najkorzystniejszej oferty w dniu 18.11.2025 odrzucił wszystkie oferty złożone w pakiecie 4. W związku z powyższym na podstawie art. 255 ust 2 uPZP postepowania w ramach tego pakietu zostało unieważnione.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający dokonując wyboru najkorzystniejszej oferty w dniu 18.11.2025 odrzucił wszystkie oferty złożone w pakiecie 5 W związku z powyższym na podstawie art. 255 ust 2 uPZP postepowania w ramach tego pakietu zostało unieważnione.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21587,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21587,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21587,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BulletProof PPE Polska sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992983865

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21587,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-05

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający dokonując wyboru najkorzystniejszej oferty w dniu 18.11.2025 odrzucił wszystkie oferty złożone w pakiecie 7. W związku z powyższym na podstawie art. 255 ust 2 uPZP postepowania w ramach tego pakietu zostało unieważnione.

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający dokonując wyboru najkorzystniejszej oferty w dniu 18.11.2025 odrzucił wszystkie oferty złożone w pakiecie 8. W związku z powyższym na podstawie art. 255 ust 2 uPZP postepowania w ramach tego pakietu zostało unieważnione.

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Headu Piotr Palacz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 645 238 02 86

7.3.4) Miejscowość: Potępa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający dokonując wyboru najkorzystniejszej oferty w dniu 18.11.2025 odrzucił wszystkie oferty złożone w pakiecie 10. W związku z powyższym na podstawie art. 255 ust 2 uPZP postepowania w ramach tego pakietu zostało unieważnione.

Część 11

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 11)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319431,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319431,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319431,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 11)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Riello Delta Power Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272230343

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 11)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319431,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-05

Część 12

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 12)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22878,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22878,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22878,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 12)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PETROJET SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962909473

7.3.4) Miejscowość: Pionki

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 12)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22878,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15

Część 13

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 13)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50737,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50737,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50737,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 13)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PETROJET SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962909473

7.3.4) Miejscowość: Pionki

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 13)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50737,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-05

Część 14

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 14)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 14)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 14)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Oddział Wojewódzki Związku OSP RP

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 725 13 73 848

7.3.4) Miejscowość: Tuszyn

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 14)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-05
2025-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy