Dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów

Gmina Czchów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00626291
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00626291/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-30 10:27
Lokalizacja
Czchów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-39b3c2db-fb39-42d2-923b-cb24331e9cb8
Identyfikator
8691291026
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble szkolneRóżne meble i wyposażenieMeble różneStolikiRóżne siedziska i krzesłaUrządzenia komputeroweMonitory dotykoweDrukarki laseroweToner do drukarek laserowych/faksówKomputery przenośneUrządzenia multimedialneUrządzenia diagnostycznePomoce dydaktycznePakiety oprogramowania i systemy informatycznePomoce i artykuły szkolenioweGry edukacyjneSprzęt do ćwiczeń równowagiPozostałe produkty terapeutyczneArtykuły i sprzęt sportowySprzęt do ćwiczeń fizycznychSprzęt gimnastycznyPapier do drukowaniaTuszPuzzle

Wykonawcy

16 przyznanych

· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00626291 z dnia 2025-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czchów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660737

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 12

1.5.2.) Miejscowość: Czchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-860

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146621716

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czchow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czchow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-39b3c2db-fb39-42d2-923b-cb24331e9cb8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39b3c2db-fb39-42d2-923b-cb24331e9cb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00626291

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019388/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu "Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów".

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu FEMP.06.10-IP.01-0223/24 „Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00466150

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ITI.271.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 Dostawa mebli.3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39151000-5 - Meble różne

39143310-2 - Stoliki

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

4.5.5.) Wartość części: 24463,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 Dostawa mebli.3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów .3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39151000-5 - Meble różne

39143310-2 - Stoliki

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

4.5.5.) Wartość części: 23737,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 Dostawa sprzętu komputerowego.3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231320-6 - Monitory dotykowe

30232110-8 - Drukarki laserowe

30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.5.) Wartość części: 24762,60 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 Dostawa sprzętu multimedialnego.3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.5.) Wartość części: 54818,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 Dostawa sprzętu do Biofeedback. 3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.5.) Wartość części: 25800,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 Dostawa podłogi interaktywnej.3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów .3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 7 Dostawa programów multimedialnych. 3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 86556,70 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 8 Dostawa pomocy i gier świetlicowych.3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37524100-8 - Gry edukacyjne

4.5.5.) Wartość części: 25951,50 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 9 Dostawa sprzętu do terapii integracji sensorycznej.3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37426000-0 - Sprzęt do ćwiczeń równowagi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 13446,90 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 10 Dostawa pomocy logopedycznych i do terapii mowy. 3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów . 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 50669,00 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 11 Dostawa pomocy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych. 3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów . 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 1980,36 PLN

Część 12

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 12 Dostawa wyposażenia ogólnodydaktycznego
3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów . 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 4579,10 PLN

Część 13

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 13 Dostawa sprzętu sportowego i korekcyjnego
3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów . 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny

4.5.5.) Wartość części: 3384,86 PLN

Część 14

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 14 Dostawa artykułów biurowych
3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów . 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30197630-1 - Papier do drukowania

22600000-6 - Tusz

4.5.5.) Wartość części: 2885,14 PLN

Część 15

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 15 Dostawa pomocy do zajęć z chemii i przyrody
3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów . 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 8087,42 PLN

Część 16

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 16 Dostawa zestawów modelarskich
3.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu
FEMP.06.10-IP.01-0223/24 Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym w Gminie Czchów . 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37523000-0 - Puzzle

4.5.5.) Wartość części: 3500,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie z art. 255 pkt 7 w zw. z art. 263 i 260 ust. 1 oraz ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.; zwana dalej: ustawą Pzp), Zamawiający zawiadamia wszystkich Wykonawców o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dla Części nr 5 Dostawa sprzętu do Biofeedback.
Uzasadnienie prawne i faktyczne:
Zgodnie z art. 255 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp, tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
W dniu 25.11.2025r. Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej przez HPM Michał Karpiński Bobrowniki 83, 29 – 903 Głowaczów. Zamawiający otrzymał informację od Wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, że odstępuje on od zawarcia umowy.
W niniejszym postępowaniu pozostała oferta podlegała odrzuceniu. Wobec powyższego
Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu niniejszego postępowania.
W przypadku unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający niezwłocznie
zawiadomi Wykonawców, którzy ubiegali się o udzielenie zamówienia w tym postępowaniu,
o wszczęciu kolejnego postepowania, które dotyczy tego samego przedmiotu zamówienia lub
obejmuje ten sam przedmiot zamówienia.
Stosownie do art. 255 ust. 1 pkt 7 Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 Pzp. Obecnie, zgodnie z omawianym przepisem, uchylenie się zwycięskiego oferenta od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowi samoistną przesłankę unieważnienia postępowania. Wobec powyższego Zamawiający unieważnienia postępowanie w zakresie części nr 5 Dostawa sprzętu do Biofeedback.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43000,00 PLN

2025-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy