Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę dedykowanego oświetlenia na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu DW nr 211 z ul. Raduńską w Borkowie

Województwo Pomorskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00492985
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00492985/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-10 14:15
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1526f18f-54e4-46b5-9957-0242ae7a85f8
Identyfikator
5833163786
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejInstalowanie sygnalizacji drogowejRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00492985 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę dedykowanego oświetlenia na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu DW nr 211 z ul. Raduńską w Borkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Pomorskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674836

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Okopowa 21/27

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-810

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pomorskie.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.pomorskie.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdw_gdansk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę dedykowanego oświetlenia na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu DW nr 211 z ul. Raduńską w Borkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1526f18f-54e4-46b5-9957-0242ae7a85f8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492985

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040227/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Postępowania w ramach przedsięwzięcia: Poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów poprzez budowę i przebudowę infrastruktury drogowej na sieci dróg wojewódzkich w Województwie Pomorskim.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457676

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAZ-Z.272.71.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 227343,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów poprzez budowę i przebudowę infrastruktury drogowej na sieci dróg wojewódzkich w województwie pomorskim w podziale na części – Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę dedykowanego oświetlenia na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu DW nr 211 z ul. Raduńską w Borkowie.
Przedmiotem zamówienia jest: zaprojektowanie poprzez sporządzenie przede wszystkim projektu zmiany stałej organizacji ruchu, projektu inżynierii ruchu, projektu branży elektroenergetycznej i branży drogowej; uzyskanie wszelkich niezbędnych i wymaganych przepisami prawa uzgodnień decyzji i zatwierdzeń; sprawowanie nadzoru autorskiego oraz montaż w terenie elementów sygnalizacji świetlnej, znaków drogowych i urządzeń brd oraz doświetlenia zgodnie z zapisami Programu Funkcjonalno- Użytkowego (tryb zaprojektuj i wybuduj). Ponadto w zakres prac wchodzi zaprojektowanie, wykonanie i montaż dwustronnej tablicy informacyjnej (1 szt.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt 1 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane