„Wprowadzenie systemu zdalnego odczytu wodomierzy w miejscowości: Nidek, Frydrychowice, Gierałtowice, Gierałtowiczki oraz Przybradz”
Gmina Wieprz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00627138
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00627138/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-12-30 11:48
- Lokalizacja
- Wieprz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3503e27c-521a-47ba-9573-77f4565228c8
- Identyfikator
- 5511123841
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00627138 z dnia 2025-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wprowadzenie systemu zdalnego odczytu wodomierzy w miejscowości: Nidek, Frydrychowice, Gierałtowice, Gierałtowiczki oraz Przybradz”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieprz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182143
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Centralna 5
1.5.2.) Miejscowość: Wieprz
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-122
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 338755118
1.5.8.) Numer faksu: 338755060
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wieprz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wieprz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3503e27c-521a-47ba-9573-77f4565228c81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wprowadzenie systemu zdalnego odczytu wodomierzy w miejscowości: Nidek, Frydrychowice, Gierałtowice, Gierałtowiczki oraz Przybradz”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3503e27c-521a-47ba-9573-77f4565228c8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00627138
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029433/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa oczyszczalni wraz z kanalizacją zbiorczą na terenie nieobjętym aglomeracją w Gminie Wieprz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00561826
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IOS.271.17.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 981200 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wprowadzenie systemu zdalnego odczytu wodomierzy w miejscowości: Nidek, Frydrychowice, Gierałtowice, Gierałtowiczki oraz Przybradz.
2. Zamówienie podzielone zostało na 3 części:
Część 1- Dostawa i montaż modułów radiowych (nakładek) do systemu zdalnego odczytu przeznaczona do montażu na wodomierzu – 100 szt. (moduły studzienne: 30 szt., moduły mieszkaniowe: 70 szt.)
Część 2 – Dostawa wodomierzy i modułów radiowych (nakładek) wraz z montażem (moduły studzienne 170 szt., moduły mieszkalne – 1350 szt.)
Część 3 - System zdalnego odczytu wodomierzy wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem, oprogramowaniem, szkoleniem obsługi oraz wdrożeniem do eksploatacji. Konfiguracja, uruchomienie i zintegrowanie systemu odczytu radiowego z istniejącym oprogramowaniem rozliczania wody posiadanym przez Zamawiającego.
3. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w załączniku Nr 3 do SWZ.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32570000-9 - Urządzenia łączności
38421100-3 - Wodomierze
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.W postępowaniu złożono jedną ofertę, która podlega odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1119696 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1119696 PLN
| 2025-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |