Wykonanie map prawnych podziałowych dla dokumentacji projektowej p.n. Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4351W w zakresie przebudowy skrzyżowania drogi powiatowej nr 4351W z drogą gm. ul. Skonieckiego(...)
POWIAT WOŁOMIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00493079
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00493079/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-10 14:30
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59dc9469-197e-4361-9be3-5d8eeea07280
- Identyfikator
- 1250940609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sporządzania mapUsługi badań katastralnych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00493079 z dnia 2024-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie map prawnych podziałowych dla dokumentacji projektowej p.n. Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4351W w zakresie przebudowy skrzyżowania drogi powiatowej nr 4351W z drogą gm. ul. Skonieckiego(...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOŁOMIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Prądzyńskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Wołomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-wolominski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wolominski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie map prawnych podziałowych dla dokumentacji projektowej p.n. Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4351W w zakresie przebudowy skrzyżowania drogi powiatowej nr 4351W z drogą gm. ul. Skonieckiego(...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59dc9469-197e-4361-9be3-5d8eeea07280
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00493079
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475351
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.120.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie map prawnych podziałowych dla dokumentacji projektowej p.n. „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4351W w zakresie przebudowy skrzyżowania drogi powiatowej nr 4351W z drogą gminną ul. Skonieckiego w msc. Zabraniec, gm. Poświętne” wraz z uzyskaniem decyzji ZRID”
w ramach zadania inwestycyjnego:
„Dokumentacja projektowa rozbudowy skrzyżowania zlokalizowanego w msc. Zabraniec DP 4351W (ul. Długiej) z drogą gminną ul. Skonieckiego poprzez wykonanie wyniesionego skrzyżowania, gm. Poświętne
4.5.3.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71354300-7 - Usługi badań katastralnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.| 2024-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |