Świadczenie usług komunalnych na terenie gminy Czerwonak

GMINA CZERWONAK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00627979
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00627979/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-30 13:14
Lokalizacja
Czerwonak, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d13a240d-f177-4023-a48f-ee0d61779ae4
Identyfikator
7773129484
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania budynkówUsługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi w zakresie sprzątania i odkażaniaUsługi odśnieżaniaUsługi czyszczenia okienUsługi zbierania śmieciUsługi administracji ogólnejUsługi w zakresie trawnikówPrzycinanie żywopłotówUsługi odchwaszczaniaUsługi w zakresie obsługi dworców i przystanków autobusowychRoboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowych

Wykonawcy

1 przyznane

GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO SPOŁECZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzerwonak, PL · lot 0
697 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00627979 z dnia 2025-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług komunalnych na terenie gminy Czerwonak

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERWONAK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Źródlana 39

1.5.2.) Miejscowość: Czerwonak

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-004

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bz@czerwonak.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonak.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług komunalnych na terenie gminy Czerwonak

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d13a240d-f177-4023-a48f-ee0d61779ae4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00627979

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025503/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.5 Świadczenie usług komunalnych na terenie gminy Czerwonak

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00567802

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zamówienie udzielane jest przez zamawiającego, o którym mowa w art. 4 Pzp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.47.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług komunalnych na terenie gminy Czerwonak, którego przedmiotem jest:
część I – Wykonywanie prac porządkowych na terenie Cmentarza Komunalnego
w Czerwonaku,
część II – Świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości i konserwacji w zasobach komunalnych i socjalnych oraz na terenach zewnętrznych przyległych do tych zasobów stanowiących własność Gminy Czerwonak,
część III – Wykonywanie usług związanych z prowadzeniem Targowiska w Koziegłowach, utrzymanie czystości i porządku w okolicy targowiska,
część IV – Ręczne wykonywanie prac porządkowych na terenach stanowiących własność gminy Czerwonak,
część V – Remonty wiat przystankowych oraz utrzymanie czystości i porządku wiat i terenów wokół wiat na terenie gminy Czerwonak,
część VI – Utrzymanie kładki pieszo – rowerowej w m. Owińska.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90900000-6 - Usługi w zakresie sprzątania i odkażania

90620000-9 - Usługi odśnieżania

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

90511300-5 - Usługi zbierania śmieci

75110000-0 - Usługi administracji ogólnej

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

77342000-9 - Przycinanie żywopłotów

77312100-1 - Usługi odchwaszczania

63712100-4 - Usługi w zakresie obsługi dworców i przystanków autobusowych

45213315-4 - Roboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminne Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773369113

7.3.4) Miejscowość: Czerwonak

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 697200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Ogłoszenie dotyczy części II.
Wartość umowy dla części: II - 697 200,00 zł
2025-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi