Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Bodaczów

GMINA SZCZEBRZESZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00628436
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00628436/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-30 13:55
Lokalizacja
Szczebrzeszyn, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-951d22d6-c55c-4211-86c1-64dc5732e43d
Identyfikator
9222699726
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

LESZEK SOKOŁOWSKIBiłgoraj, PL · lot 0
139 097,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00628436 z dnia 2025-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Bodaczów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZCZEBRZESZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368606

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 1

1.5.2.) Miejscowość: Szczebrzeszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-460

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szczebrzeszyn.pl, um@szczebrzeszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szczebrzeszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.szczebrzeszyn.pl/przetargi,9_2025

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Bodaczów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-951d22d6-c55c-4211-86c1-64dc5732e43d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00628436

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00012061/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Bodaczów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00541015

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.2.27.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Bodaczów”
Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Bodaczów w zakresie:
 budowa linii kablowej
 montaż i stawianie 19 słupów oświetleniowych
 montaż opraw oświetlenia 19 kpl.
 szafa SOU kpl. 1
Inwestycja realizowana jest wspólnym wykopem we współpracy z wiodącym PGE Dystrybucja S.A. Rejon Energetyczny w Zamościu w zakresie przebudowy linii 15 kV Szczebrzeszyn – Bodaczów ZT, stacji Bodaczów 3,4 linii napowietrznej nN na kablową oraz wykonanie powiązań kablowych nN.
Zamawiający posiada wszystkie zgody właścicieli gruntów wraz ze skróconym wypisem ze skorowidza działek.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ Dokumentacja projektowa. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) Projekt Techniczny
2) Projekt Zagospodarowania Terenu
3) Projekt Zagospodarowania Terenu – Droga krajowa
4) Szczegółowa Specyfikacja Techniczna
5) Przedmiar robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139097,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289302,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139097,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowe Leszek Sokołowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 918-000-99-05

7.3.3) Ulica: Nadstawna

7.3.4) Miejscowość: Biłgoraj

7.3.5) Kod pocztowy: 23-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139097,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-05-30
2025-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane