Usługa cateringowa polegająca na przygotowaniu i dostarczeniu gotowych posiłków (śniadań, obiadów, kolacji) dla podopiecznych Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego w Tryńczy

Centrum Opiekuńczo - Mieszkalne w Tryńczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00628676
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00628676/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-30 14:15
Lokalizacja
Tryńcza, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48a0025e-2949-4a5c-93c4-0f4189e7088a
Identyfikator
7941839187
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00628676 z dnia 2025-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa cateringowa polegająca na przygotowaniu i dostarczeniu gotowych posiłków (śniadań, obiadów, kolacji) dla podopiecznych Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego w Tryńczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Opiekuńczo - Mieszkalne w Tryńczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 528620797

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tryńcza 461

1.5.2.) Miejscowość: Tryńcza

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-204

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 16 733 15 28

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: com@tryncza.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: tryncza.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-48a0025e-2949-4a5c-93c4-0f4189e7088a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa cateringowa polegająca na przygotowaniu i dostarczeniu gotowych posiłków (śniadań, obiadów, kolacji) dla podopiecznych Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego w Tryńczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48a0025e-2949-4a5c-93c4-0f4189e7088a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00628676

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00580090

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 200000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nazwa zamówienia: Usługa cateringowa polegająca na przygotowaniu i dostarczeniu gotowych posiłków (śniadań, obiadów i kolacji) dla podopiecznych Centrum Opiekuńczo- Mieszkalnego w Tryńczy. Zamówienie realizowane jest w ramach programupn. Centra Opiekuńczo – Mieszkalne finansowanego przez Fundusz Solidarnościowy.SzczegółowyOpis przedmiotu zamówienia przedstawionyjest w Załączniku do SWZ (stanowiącym równocześnie załącznik do umowy). Warunki zamówienia określają także Projektowane postanowienia umowy - Załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu została złożona jedna oferta, która w toku oceny została odrzucona.

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

2025-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi