Przygotowanie i dostawa obiadów do Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelnej

Gmina Nowe Piekuty

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00629020
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00629020/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-30 14:48
Lokalizacja
Nowe Piekuty, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03d91a43-1770-46b7-a0c0-62931a8f73b8
Identyfikator
7221589845
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie posiłków szkolnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00629020 z dnia 2025-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i dostawa obiadów do Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowe Piekuty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670210

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 8

1.5.2.) Miejscowość: Nowe Piekuty

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-212

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 86 476 95 20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugpiekuty@pro.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-ugpiekuty.wrotapodlasia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-03d91a43-1770-46b7-a0c0-62931a8f73b8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie i dostawa obiadów do Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03d91a43-1770-46b7-a0c0-62931a8f73b8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00629020

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00069272/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Przygotowanie i dostawa obiadów do Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00558420

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IK.271.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 314814,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) przygotowanie i dostawa obiadów do stołówek szkolnych do szkoły podstawowej w Nowych Piekutach i szkoły podstawowej w Jabłoni Kościelnej w ilości ok. 90 porcji dziennie składających się z drugiego dania z surówką owocowo-warzywną i kompotu – 200 ml. Porcja obiadowa ma mieć zapewnioną kaloryczność min. 450 kcal i ok. 450 g wagi oraz ok. 20 porcji zupy po ok. 400 ml. Serwowane dania winny być urozmaicone, estetyczne oraz zawierać różnorodne białko roślinne i zwierzęce. Porcje obiadowe dostarczane będą przez Wykonawcę do stołówek szkolnych w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelnej,
2) przygotowanie i dostawa ok. 100 porcji obiadowych składających się z drugiego dania z surówką owocowo-warzywną i kompotu – 200 ml z przeznaczeniem dla dzieci w wieku 3 – 5 lat z przedszkoli w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelnej. Powyższe posiłki mają spełniać normy żywieniowe przewidziane dla dzieci w wieku 3 – 5 lat, kaloryczność min. 300 kcal i ok. 300 g wagi oraz ok. 60 porcji zupy po ok. 250 ml. Serwowane dania winny być urozmaicone, estetyczne oraz zawierać różnorodne białko roślinne i zwierzęce. Porcje obiadowe dostarczane będą przez Wykonawcę do przedszkoli w Nowych Piekutach i Jabłoni Kościelnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 371610,00 PLN

2025-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi