„Sukcesywna dostawa w latach 2025-2026 własnym transportem oleju opałowego do celów grzewczych budynku w Mierczycach , 59-430 Mierczyce 34.”
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W JAWORZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00629471
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00629471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-30 16:47
- Lokalizacja
- Jawor, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df8084d2-29f2-43f6-b2ac-a0495dd58150
- Identyfikator
- 6141180562
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Wykonawcy
1 przyznane
EUROSPED PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL · lot 0
196 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00629471 z dnia 2025-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Sukcesywna dostawa w latach 2025-2026 własnym transportem oleju opałowego do celów grzewczych budynku w Mierczycach , 59-430 Mierczyce 34.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W JAWORZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000847038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Seniora 3
1.5.2.) Miejscowość: Jawor
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 767290710
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: g.marchlewski@dpsjawor.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dpsjawor.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/sp_jawor1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Sukcesywna dostawa w latach 2025-2026 własnym transportem oleju opałowego do celów grzewczych budynku w Mierczycach , 59-430 Mierczyce 34.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df8084d2-29f2-43f6-b2ac-a0495dd58150
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00629471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00090394/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 "Sukcesywna dostawa przez Wykonawcę własnym transportem oleju opałowego w ilości maksymalnej 50 000 litrów, do celów grzewczych Domu Pomocy Społecznej w Mierczycach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00116340
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/ZP/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 180000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa własnym transportem oleju opalowego w ilości maksymalnej 50 000 litrów, do celów grzewczych budynków Zamawiającego, tj. Domu Pomocy Społecznej w Mierczycach, 59-430 Mierczyce 34.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159349,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163821,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159349,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROSPED Paliwa sp.zoo
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262859519
7.3.3) Ulica: Dworska 6
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-902
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |