Wykonanie instalacji antenowych na wybranych obiektach Policji garnizonu lubelskiego
Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00493492
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00493492/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-11 07:36
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1c7298b-7d80-4d9c-a6e3-033f91b6681c
- Identyfikator
- 7120104697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00493492 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie instalacji antenowych na wybranych obiektach Policji garnizonu lubelskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430689052
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gabriela Narutowicza 73
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-019
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 47 811 54 15
1.5.8.) Numer faksu: 47 811 15 34
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lu.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubelska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1c7298b-7d80-4d9c-a6e3-033f91b6681c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie instalacji antenowych na wybranych obiektach Policji garnizonu lubelskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1c7298b-7d80-4d9c-a6e3-033f91b6681c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00493492
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031463/34/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.23 Wykonanie instalacji antenowych na wybranych obiektach Policji garnizonu lubelskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463417
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 64/1.3.23/24/SZP/U
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 321471,55 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 82926,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji antenowych na wybranych obiektach Policji garnizonu lubelskiego.2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w szczególności wykaz lokalizacji, wymagany zakres prac oraz lokalizacje został określony w następujących dokumentach:
- wzór umowy (wraz z załącznikami), stanowiący załącznik nr 6 do SWZ,
- opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 1, stanowiący załącznik nr 1.1 do SWZ,
3. Po zakończeniu zleconych prac instalacyjnych masztów Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia dokumentacji powykonawczej w formie Protokołu końcowego odbioru zleconych prac instalacyjnych (załącznik do wzoru umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 32344250-3 - Instalacje radiowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32520000-4 - Sprzęt i kable telekomunikacyjne
4.5.5.) Wartość części: 46341,46 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji antenowych na wybranych obiektach Policji garnizonu lubelskiego.2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w szczególności wykaz lokalizacji, wymagany zakres prac oraz lokalizacje został określony w następujących dokumentach:
- wzór umowy (wraz z załącznikami), stanowiący załącznik nr 6 do SWZ,
- opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 2, stanowiący załącznik nr 1.2 do SWZ,
3. Po zakończeniu zleconych prac konserwacyjnych masztów Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia dokumentacji powykonawczej w formie Protokołu końcowego odbioru zleconych prac instalacyjnych (załącznik do wzoru umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 32344250-3 - Instalacje radiowe
4.5.5.) Wartość części: 36585,37 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy, ponieważ cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę: 57 000,00 zł, podczas, gdy cena jedynej złożonej oferty to: 119 637,20 zł, co w związku z brakiem możliwości zwiększenia kwoty powoduje konieczność unieważnienia ww. postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119637,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119637,20 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy, ponieważ cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę:
45 000,00 zł, podczas, gdy cena jedynej złożonej oferty to: 128 530,10 zł,
co w związku z brakiem możliwości zwiększenia kwoty powoduje konieczność unieważnienia ww. postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 128530,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128530,10 PLN
| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |