69.2025 Sprzedaż i dostawa asortymentu dla potrzeb Oddziału Chirurgii Naczyniowej Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00631660
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00631660/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-31 11:35
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3e63b9c8-ffd9-4d91-8f79-ba083974faa9
Identyfikator
8171750893
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyroby do angioplastykiCewniki

Wykonawcy

3 przyznane

CORDIS MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
99 889,2 PLN
TERUMO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa · lot 1
354 780 PLN
BIOTRONIK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań · lot 2
122 342,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00631660 z dnia 2025-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
69.2025 Sprzedaż i dostawa asortymentu dla potrzeb Oddziału Chirurgii Naczyniowej Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308637

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 22

1.5.2.) Miejscowość: Mielec

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 177800146

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.mielec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.mielec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3e63b9c8-ffd9-4d91-8f79-ba083974faa9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

69.2025 Sprzedaż i dostawa asortymentu dla potrzeb Oddziału Chirurgii Naczyniowej Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e63b9c8-ffd9-4d91-8f79-ba083974faa9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00631660

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00517595

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SzS.ZP.261.69.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 556888,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Grupa 1 (Zakup)
Lp. Wykaz asortymentu J.m. Ilość
1 Cewniki do chirurgii wewnątrznaczyniowej 4 / 5 F:
-końcówka cewnika stabilna i atraumatyczna, wyprofilowana tak by umożliwiała wybiórcze zacewnikowanie tętnic
-cewnik zbudowany z poliuretanu
-marker na końcu cewnika – „świecąca” w rtg końcówka cewnika
-cewnik zbrojony oplotem stalowym pojedynczym dla 5 F i podwójnym dla 4 F
-pokrycie hydrofilne
-dobra sterowalność 1:1
-średnica zewnętrzna 4F lub 4,1F, przy średnicy wewnętrznej = lub >0,042” przepływie powyżej 16,7 ml/s
-średnica zewnętrzna 5F, przy średnicy wewnętrznej = lub >0,048” i przepływie powyżej 21 ml/s
-średnica zewnętrzna 6F, przy średnicy wewnętrznej = lub >0,048” i przepływie powyżej 26 ml/s
-typy ukształtowania końcówki: Renal, Benton, Headhunter, Newton, Mani, Mulitipurpose, Simmons, J-Curve, Cobra, Sheoard Hook, Celiac, Trunk, Left carotid, Verbatral, COE 2, Sidewinder, Straight, Straight Tappered, Non Tapered, Angled
-wytrzymujące ciśnienie: 750 PSI dla 4 F i 1000 PSI dla 5F
-możliwość zamawiania typu końcówki w zależności od potrzeb szt. 420
2 Cewniki diagnostyczne Pigtail z 8 otworami 4F i 5F 65, 70, 110 cm szt. 120
3 Cewnik kalibrowany Pigtail 5F 110 cm, od 6 do 8 otworów bocznych na końcu dalszym, znakowany złotymi markerami w dystalnym odcinku cewnika na odcinku przynajmniej 20cm, koniec cewnika diagnostycznego doskonale widoczny w promieniach rtg, lokalizowane co 1cm na znakowanym odcinku szt. 32
4 Koszulka z dilatatorem, igłą i prowadnikiem
-odporna na zagięcia kątowe z zastawką hemostatyczną i dołączonym do niej kranikiem bocznym
-atraumatyczna końcówka dobrze widoczna w promieniach rtg
-gładkie przejście między kaniulą a dilatatorem
-długość 11, 23, 35 cm
-w zestawie obecny metalowy mini prowadnik i igła – zestaw lub igła pakowana oddzielnie, ułatwiający wejście do wybranego naczynia
-opakowania po 1 szt, szt. 480
4a Igła do pozycji 4 szt. 300
5 Cewniki prowadzące zbrojone z ukształtowanym końcem ułatwiającym wejście do wybranego naczynia
-dobra sterowalność
-typy ukształtowania końcówki: Hokey Stik, Cobra, Contrlateral, Renal, Headhunter, Cerebral, Burke, Multipurpose, Straight
-silikonowa zastawka hemostatyczna
-miękka i atraumatyczna końcówka -marker na końcu cewnika - „świecąca” w rtg końcówka cewnika
-pokrycie cewnika materiałem PTFE
-zbrojony trzon
-długość cewnika 55 oraz 90 lub 95 cm oraz 125cm
-duża średnica wewnętrzna, przy minimalnej średnicy zewnętrznej
-dostępne rozmiary od 6 do 10 F szt. 10
6 Cewnik diagnostyczy
-zakres średnic 5-7 F
-długość min. 100 cm (dla cewnika typu Pigtail – min. 110 cm)
-płaskie zbrojenie cewnika zapewniające dobre manewrowanie i odporność na zagięcia
-dostępność dwóch rodzajów materiałów z którego wykonane są cewniki: poliuretan i nylon
-krzywizny: Judkins Right (3,5 – 5), Judkins Left (3,5 – 6), Amplatz, Multipurpose
-Pigtail z 6-ma bocznymi otworami (prostymi oraz “pod kątem” 145° i 155°, LCB, RCB, IM, Sones
-średnica wewnętrzna min. 0,047” – dla cewnika 5 F oraz min. 0,057” – dla cewnika 6 F
-przepływ – min. 32 ml/s – dla cewnika 6 F
-miękka, atraumatyczna końcówka
-dobra widoczność w skopii szt. 10
7 Prowadnik Amplatz J 260 cm 0,035:
-miękka atraumatyczna końcówka końcówka zgięta typu „J”, długość 3 cm
-dobre kontrastowanie w rtg
-trzon prowadnika monofilamentny o różnym stopniu zwężenia końcówek
-oplot stalowy na trzonku prowadnika
-prowadnik bardzo sztywny monofilamentny z giętką końcówką
-końcówka giętka o długości 3 cm oraz 7 cm
-pokrycie prowadnika z PTFE lub teflonem
-możliwość zamiany na prowadnik Super Stiff szt. 40

4.5.3.) Główny kod CPV: 33111730-7 - Wyroby do angioplastyki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33141200-2 - Cewniki

4.5.5.) Wartość części: 96778,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Grupa 2 (Komis)
Lp. Wykaz asortymentu J.m. Ilość
1 Prowadnik zabiegowy:
-zbudowany z rdzenia nitynolowego, pokryty PTFE i śliską powłoką hydrofilną
-prowadniki długie, sztywność standardowa o śr. 0,035”, 260 cm, z końcówką stożkowatą 10 i 30 mm szt. 20
2 Prowadnik zabiegowy:
-zbudowany z rdzenia nitynolowego, pokryte PTFE i śliską powłoką hydrofilną
-prowadniki o sztywności standardowej, dł.180 cm o średnicach 0,035’’, ze stożkowatą końcówką
-długości 10, 30, 50, 80 mm szt. 130
3 Prowadniki interwencyjne, hybrydowe-prowadnik o budowie hybrydowej w proksymalnej części pokrytej PTFE oraz dystalnej pokrytej hydrofilnie poliuretanem zawierającym wolfram
-długość powłoki hydrofilnej w części dystalnej 25 cm
-proksymalna część prowadnika extra sztywna o rdzeniu nitinolowym lub stalowym dystalna część prowadnika o rdzeniu nitinolowym
-dystalna końcówka prowadnika zagięta lub prosta
-dostępne średnice 0,035”, 0,014”, 0,018”
-długości 18, 260 oraz 300 cm szt. 260
4 Koszulka naczyniowa zbrojona /prowadząca/ z markerem na kolcu z pokryciem hydrofilnym, do crossover, trudnych odejściach tętnicy
-koszulka o średnicy 5 - 8 Fr
-kompatybilna z prowadnikiem 0,038”
-duża średnica wewnętrzna:
0,076” (1,93 mm) dla 5 Fr
0,087” (2,20 mm) dla 6 Fr
0,100” (2,54 mm) dla 7 Fr
0,114” (2,90 mm) dla 8 Fr
-pokrycie hydrofilne na 5, 15 lub 35cm dystalnych
-zbrojona oplotem stalowym – duża odporność na zgięcia i załamania struktury podłużnej, brak owalizacji światła na zgięciu
-cała koszulka dobrze widoczna pod skopią
-złoty marker 5 mm od końca dystalnego
-atraumatyczne, gładkie przejście między koszulką a rozszerzaczem oraz stożkowato zakończona końcówka rozszerzacza
-boczne ramię, na końcu dystalnym bocznego ramienia jednokierunkowy zawór i trójdrożny kranik umożliwiający przepłukanie koszulki lub podanie leku oraz zapewniający szczelność, intuicyjne przełączanie kranika w jedną z trzech możliwych pozycji - wyczuwalny, charakterystyczny klik
-silikonowa, hemostatyczna zastawka krzyżowa na końcu proksymalnym lejkowaty kształt przekroju podłużnego końca proksymalnego koszulki (tuż za zastawką)
-długość 45 cm, 65cm szt. 20
5 Stent szyjny zapobiegający mikroembolizacji naczyń mózgowych
-dwuwarstwowa konstrukcja z mikrosiateczką
-bardzo mały rozmiar komórki stentu 0,381mm2 zapobiegania uwalnianiu materiału embolizacyjnego
-mikrosiateczka obejmuje i przytrzymuje blaszkę miażdżycową, tak jak kryty stent metalowy
-bardzo dobre pokrycie blaszki miażdżycowej: mikrosiateczka posiada najmniejszy rozmiar komórki – zapobiega przedostawianiu się mikro blaszki miażdżycowej, oraz skrzepów
-wysoka elastyczność w tętnicy: nitynolowy podwójnie pleciony stent charakteryzuje się elastycznością stentu otwarto komórkowego, jednocześnie oferując korzyści stentu zamknięto komórkowego
-doskonałe dopasowanie do ściany naczynia: dwie warstwy siatki nitynolowej zapewniają elastyczne rusztowanie dopasowujące się do anatomii naczynia -do 50% długości rozprężenia stentu, można go schować i repozycjonować. Nie wymagana wersja taperowana. Podwójnie pleciony. Nitynolowy stent z mikrosiateczką, bardzo dobrze dopasowuje się do anatomii naczynia bez nadmiernego rozciągania ściany naczynia
-system doprowadzający 5F rapid exchange Niski profil poprawia przejście zmiany do bezpośredniego stentowania
-dostępne średnice 5 do 10 mm, oraz długości od 16 do 40 mm
-system doprowadzający 143 cm, Rx segment 24-25 cm
-shaft dystalny 5.2Fr, proksymalny 3.4Fr
-wszystkie rozmiary kompatybilne z koszulką prowadzącą 5 Fr
-stent podwójnie pleciony nitinolowy z mikrosiateczką szt. 20
6 Zestaw do zamykania miejsca dostępu naczyniowego
-zestaw działający w oparciu o mechanizm wykorzystujący tzw. "sandwich technique"
-średnica zestawu 6F (kompatybilność z prowadnikiem o średnicy 0,035") oraz 8F (kompatybilność z prowadniekim o średnicy 0,038")
-zestaw umożliwia zamknięcie wkłucia do tętnicy o średnicy od 5F do 8F
-kotwica zestawu umożliwia uzyskanie dużej powierzchni pokrycia miejsca nakłucia tętnicy
-zestaw umożliwia skuteczne zamknięcie miejsca nakłucia tętnicy zarówno w przypadkach angiografii diagnostycznych jak i terapeutycznych szt. 200
7 Cewnik wspierający
-kompatybilny z prowadnikiem 0,035” i 0,018" i koszulką 4 Fr
-długości 65, 90, 135, 150 cm
-trwała powłoka hydrofilna na odcinku dystalnym 40 cm
-shaft wzmocniony podwójnym oplotem stalowym odporny na załamanie struktury podłużnej
-końcówka dystalna taperowana o długości 12 mm o stożkowatym kształcie
-trzy markery: zatopiony marker 1 mm od końcówki widoczny pod skopią, oraz dwa markery umieszczone 40 i 60 mm od końcówki dystalnej
-kształt prosty lub zagięty pod kątem 30 stopni możliwość użycia cewników 018" i 035" w technice teleskopowej szt. 5
8 Koszula prowadząca, z markerem, zbrojona o długości 90 cm
-koszulka do diagnostycznych i interwencyjnych zabiegów w tym tętnic szyjnych o długości 90 cm
-dostępne średnice 5, 6, 7 lub 8Fr
-kompatybilna z prowadnikiem 0,038”
-duża średnica wewnętrzna:
0,076” (1,93 mm) dla 5 Fr
0,087” (2,20 mm) dla 6 Fr
0,101” (2,54 mm) dla 7 Fr
0,115” (2,90 mm) dla 8 Fr
-pokrycie hydrofilne na 15 lub 60 cm
-zbrojona oplotem stalowym – duża odporność na zgięcia i załamania struktury podłużnej, brak owalizacji światła na zgięciu
-cała koszulka dobrze widoczna pod skopią
-złoty marker 5 mm od końca dystalnego szt. 10

4.5.3.) Główny kod CPV: 33111730-7 - Wyroby do angioplastyki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33141200-2 - Cewniki

4.5.5.) Wartość części: 338100,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Grupa 3 (Komis)
Lp. Wykaz asortymentu J.m. Ilość
1 Stenty rozprężane na balonie, chromowo - kobaltowe, kompatybilne z prowadnikiem 0,035” do leczenia tętnic bidorowych
Pokrycie pasywne powłoką węglika krzemu - nie aktywuje płytek krwi i fibrynogenu (zmniejsza ryzyko wykrzepiania na powierzchni strutów), ogranicza dyfuzję jonów metali do otaczającej tkanki (redukuje ryzyko korozji i uczulenia na nikiel) oraz przyśpiesza proces endotelializacji i gojenia naczynia
-materiał konstrukcyjny: stop chromu i kobaltu – stent cienkościenny
-długości 18, 28, 38, 58, 78 mm
-średnice 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10.0 mm
-długości systemów dostarczania 90 cm, 130 cm oraz 170 cm (możliwość uzyskania dostępu promieniowego) – Over The Wire
-2 markery na systemie dostarczającym oznaczające pozycję stentu
-kompatybilne z introducerem 6F dla wszystkich średnic
-shaft 5.1 – 5.4 F, pokryty hydrofobowo, dual – lumen
-ciśnienie nominalne 10 atm -RBP 14 atm (dla średnic 5 – 8 mm) i 12 atm (dla średnic 9 – 10 mm)
-grubość strutów stentu 110 µm dla średnic 5 – 7 mm oraz 140 µm dla średnic 8 – 10 mm
-siła radialna: 0.128 N/mm2
-możliwość doprężenia stentu o średnicy 5 mm do średnicy 7.5 mm
-konstrukcja podwójnej spirali pozwala na właściwą apozycję stentu do ściany naczynia i jej właściwe podtrzymywanie oraz zapobiegająca nakładaniu się i wystawaniu drutów stentu – zapobiega efektowi „rybiej łuski” - przy wysokiej elastyczności – siłą zgięcia 57.4 Nmm2
-skracalność pomijalna szt 20
2 Introducer zbrojony
-długości: 45 cm (fabrycznie zagięta – cross over i prosta)
-konstrukcja polimerowa ze stalowym zbrojeniem, zapewniającym utrzymanie średnicy wewnętrznej
-średnica 4, 5, 6 F
-kompatybilna z prowadnikiem 0,035”
-fabrycznie taperowana
-zastawka hemostatyczna i trójdrożny kranik
-odkręcany kranik w koszulkach 5 i 6F
-średnica wewnętrzna introducera 4F – 0,064” szt 80
3 Introducer zbrojony
-90 cm. (prosty)
-konstrukcja polimerowa ze stalowym zbrojeniem, zapewniającym utrzymanie średnicy wewnętrznej
-średnica 4, 5, 6,7, 8F
-powłoka hydrofobowa na dystalnym odcinku 30 cm. dla średnic 5 – 8F ułatwiająca przechodzenie i stabilizację
-kompatybilna z prowadnikiem 0,035”
-fabrycznie taperowana
-zastawka hemostatyczna i trójdrożny kranik
-odkręcany kranik w koszulkach 5, 6, 7, 8F
-średnica wewnętrzna introducera 4F – 0,064” szt 10
4 Introducer zbrojony
-długość: 65 cm. (prosta)
-konstrukcja polimerowa ze stalowym zbrojeniem, zapewniającym utrzymanie średnicy wewnętrznej
-średnica 4, 5, 6,7, 8F
-powłoka hydrofobowa na dystalnym odcinku 30 cm. dla średnic 5 – 8F ułatwiająca przechodzenie i stabilizację
-kompatybilna z prowadnikiem 0,035”
-fabrycznie taperowana
-zastawka hemostatyczna i trójdrożny kranik
-odkręcany kranik w koszulkach 5, 6, 7, 8F
-średnica wewnętrzna introducera 4F – 0,064” szt 10
5 Cewniki balonowe kompatybilne z prowadnikiem 0,014
-kontrolowana podatność między 4 a 6%
-długości 20, 40, 70, 100, 140, 180, 220 mm
-średnice 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0 mm
-długości systemów dostarczania 90 cm (tylko dla średnic 2.5 - 4.0 mm), 150 cm oraz 120 cm (tylko dla średnic 1.5 i 2.0 mm.) – Over The Wire
-2 markery na systemie dostarczającym oznaczające pozycję balonu
-profil przejścia: 0,53 mm. w odległości 0,5 mm. od końcówki i 0,69 mm w odległości 2,5 mm od końcówki
-kompatybilne z introducerem 4F
-shaft proksymalny 3,9F hydrofobowy typu coaxial (współosiowy) – wysoka odporność na załamania, dystalny 3.1F – hydrofilny
-wyposażony w prowadnik usztywniający system dostarczania, zapobiegający załamaniom systemu i poprawiającym jego popychalność
-sposób pokrycia ułatwiający przeprowadzanie przez zmiany i jednocześnie zapobiegający ześlizgiwaniu się balonu podczas rozprężania, pokrycie zwiniętego balonu substancją ułatwiającą manewrowanie i doprowadzenie balonu do celu
-ciśnienie nominalne 7 atm., RBP 14 atm.
-przykładowy profil cewnika po deflacji dla średnicy 1.5 mm wynosi 0,029” średni czas deflacji balonu 3.0 mm wynosi ok 10 sek. szt 5
6 Cewniki balonowe kompatybilne z prowadnikiem 0,018”
-semi compliant (4 – 8%)
-długości: 20, 40, 60, 80, 120, 150, 170, 200 mm
-średnice: 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0 mm
-długości systemów dostarczania 90 cm, 130 cm oraz 150 cm (tylko dla średnicy 2.0 mm) – Over The Wire
-2 markery na systemie dostarczającym oznaczające pozycję balonu
-kompatybilne z introducerem 4F i 5F (5F: 6 x 120 – 200 mm, oraz 7 x 80 – 200 mm)
-shaft 3.8F – 3.9F, coaxial – wysoka odporność na załamania, hydrofobowy
-sposób pokrycia ułatwiający przeprowadzanie przez zmiany i jednocześnie zapobiegający ześlizgiwaniu się balonu
-ciśnienie nominalne: 6 atm
-RBP pomiędzy 12 a 15 atm. w zależności od średnicy szt 50
7 Cewniki balonowe kompatybilne z prowadnikiem 0,035”
-semi compliant
-balon wykonany z polimeru półkrystalicznego
-długości: 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200 mm
-średnice 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10 mm
-3 długości systemów dostarczania 80, 90 cm oraz 130 – Over The Wire
-2 markery na systemie dostarczającym oznaczające pozycję balonu
-kompatybilne z introducerem 5F (3 – 7 mm) i 6F (8 – 10 mm)
-shaft 5F, dual - lumen, hydrofobowy; zwinięty balon ma 5 zakładek
-sposób pokrycia ułatwiający przeprowadzanie przez zmiany i jednocześnie zapobiegający ześlizgiwaniu się balonu
-ciśnienie nominalne 7 atm. -RBP 11 – 20 atm. szt 35
8 Stenty samorozprężalne długie kompatybilne z prowadnikiem 0,018”
-pokrycie pasywne powłoką węglika krzemu - nie aktywuje płytek krwi i fibrynogenu (zmniejsza ryzyko wykrzepiania na powierzchni stratów), ogranicza dyfuzję jonów metali do otaczającej tkanki (redukuje ryzyko korozji i uczulenia na nikiel) oraz przyśpiesza proces endotelializacji i gojenia naczynia
-materiał konstrukcyjny: nitinol
-długości: 30, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200 mm
-średnice 4.0, 5.0, 6.0, 7.0 mm
-długości systemów dostarczania 90 cm. oraz 135 cm. – Over The Wire
-grubość strutów: 140 µm
-szerokość strutów: 85 µm
-skracalność poniżej 2%
-po 6 złotych markerów na każdym z końców stentu
-kompatybilne z introducerem 4F dla wszystkich średnic
-system Tri – axialny umożliwiający precyzyjną implantację, uwalnianie jedną ręką
-połączenia typu „S” – lepsza elastyczność
-12 „koron” w jednym segmencie
-konstrukcja wieloelementowa - każdy z segmentów działa niezależnie
-brak efektu „rybiej łuski” dzięki konstrukcji „peak to valley” szt 5
9 Stenty nerkowe rozprężane na balonie, kompatybilne z prowadnikiem 0,014”
-pokrycie pasywne powłoką węglika krzemu - nie aktywuje płytek krwi i fibrynogenu (zmniejsza ryzyko wykrzepiania na powierzchni strutów), ogranicza dyfuzję jonów metali do otaczającej tkanki (redukuje ryzyko korozji i uczulenia na nikiel) oraz przyśpiesza proces endotelializacji i gojenia naczynia
-materiał konstrukcyjny: CrCo
-długości 12, 15, 19 mm
-średnice 4.5, 5.0, 6.0, 7.0 mm
-długości systemów dostarczania 80 cm. oraz 140 – Rx
-jeden marker proksymalny na stencie, dwa markery na systemie dostarczania
-kompatybilne z introducerem 4F (4.5 i 5 cm) i 5F (6 i 7 cm)
-profil przejścia: 0,053” dla 4.5 – 5.0 mm, 0,067” dla 6.0 – 7.0.mm
-ciśnienie nominalne 10 atm
-RBP 15 atm (dla średnic 4.5 – 6 mm) i 13 atm (dla średnicy 7 mm) szt 2
10 Cewniki balonowe uwalniające lek kompatybilne z prowadnikiem 0,018”
-Semi compliant (4 – 8%)
-długości: 40, 80, 120 mm
-średnice: 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0 mm
-lek: Paclitaxel
-środek ułatwiający transfer leku do ściany naczynia: BTHC (butyryl-tri-hexyl citrate)
-sposób nanoszenia leku: mikropipeting, równomierne nanoszenie leku
-dawka leku: 3 µg/mm²
-długości systemów dostarczania 90 cm., 130 cm. – Over The Wire
-2 markery na systemie dostarczającym oznaczające pozycję balonu
-kompatybilne z introducerem 4F (śr. 3 – 4 mm) i 5F (śr. 5 – 7 mm)
-shaft 3,8F, coaxial – wysoka odporność na załamania, hydrofobowy
-sposób pokrycia ułatwiający przeprowadzanie przez zmiany i jednocześnie zapobiegający ześlizgiwaniu się balonu
-ciśnienie nominalne: 6 atm-RBP pomiędzy 12 a 15 atm. w zależności od średnicy
-wyposażony w urządzenie ułatwiające wprowadzenie bez utraty leku z balonu przy przechodzeniu przez śluzę introducera-późna utrata światła naczynia (LLL) w 6 miesiącu obserwacji 0,51 mm
-brak konieczności ponownych rewaskularyzacji (freedom from TLR) na poziomie 84,6% w 12 miesiącu obserwacji, oraz poprawa drożności w klasyfikacji Rutherforda u 72% badanych – badanie randomizowane BIOLUX P – I
-brak konieczności ponownych rewaskularyzacji (freedom from TLR) na poziomie 84,3% w 6 miesiącu obserwacji, oraz poprawa drożności w klasyfikacji Rutherforda u 59% badanych – badanie randomizowane BIOLUX P – II szt 4
11 Cewnik wspomagający typu Extra Support (Przeznaczony do wymiany i wspomagania prowadników w naczyniach obwodowych)
-mikrocewnik wysokospecjalistyczny wspomagający dedykowany do zabiegów CTO w obszarze obwodowym przy dostępie antegrade, retrograde i transcollateral
-kompatybilne z prowadnikiem 0,014” i 0,018”
-dostępne długości mikrocewnika: 60,70, 80, 90, 110, 135, 150 cm
-średnica w odcinku proksymalnym 2,6 F
-średnica w odcinku dystalnym 1,6 F i 1,8 F w zależności od rodzaju cewnika
-kształt prosty z platynowym markerem na dystalnym końcu zapewniające dobrą widoczność w skopii
-materiał wykonania : trzon wzmocniony wolframowym oplotem, na zewnątrz poliuretanowy płaszcz z powłoką hydrofilną w części dystalnej
-powłoka hydrofilna, dystalnie na odcinku: 40, 60, 80, 100 i 120 cm w zależności od rodzaju cewnika
-końcówka prosta z markerem platynowym
-zalecany cewnik prowadzący 0,035" szt 2

4.5.3.) Główny kod CPV: 33111730-7 - Wyroby do angioplastyki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33141200-2 - Cewniki

4.5.5.) Wartość części: 122010,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99889,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99889,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99889,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cordis Medical Poland Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364667570

7.3.3) Ulica: Mińska 3

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-610

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99889,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-02-01

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 354780,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354780,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 354780,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Terumo Poland Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364272498

7.3.3) Ulica: ul. 1 Sierpnia, 6

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-134

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 354780,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-02-01

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122342,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122342,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122342,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIOTRONIK Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 639773285

7.3.3) Ulica: Murawa 12-18

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-655

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122342,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-02-01
2025-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy