Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki w sezonie zimowym 2024/2025
Eco Probe Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00493532
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00493532/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-11 08:02
- Lokalizacja
- Pszczółki, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5b63545-8789-4438-8bbb-1d1932d2338d
- Identyfikator
- 6040221207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00493532 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki w sezonie zimowym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Eco Probe Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387597564
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pomorska 1
1.5.2.) Miejscowość: Pszczółki
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-032
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 690-009-360
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecoprobe@ecoprobe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ecoprobe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ecoprobe1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki w sezonie zimowym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5b63545-8789-4438-8bbb-1d1932d2338d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00493532
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00470036
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.01.2024.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 206040,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Pszczółki w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego w ciągu dróg gminnych. Łączna długość wszystkich odcinków dróg wynosi 57,660km.
2). Usługi utrzymania zimowego dróg polegać będą na:
- odśnieżaniu dróg gminnych
- posypywaniu dróg gminnych lub jednoczesnym odśnieżaniu i posypywaniu mieszanką piaskowo-solną 30%
- jednorazowego pozimowego oczyszczenia dróg gminnych po sezonie zimowym z pozostałości piasku (17.821m dróg)
3)W przypadku intensywnych opadów śniegu lub zawiei śnieżnych, których skutkiem będzie brak przejezdności na drogach, Wykonawca winien użyć sprzętu ciężkiego (pług wirnikowy, równiarka, ładowarka lub spycharka) za pomocą którego przywróci przejezdność drogi.
Wykaz dróg oraz mapy poszczególnych miejscowości w gminie Pszczółki z naniesionymi drogami, ich długościami oraz oznaczoną kategorią kolejności utrzymania stanowią załącznik nr 8 do SWZ.
6). Wykaz dróg oraz mapy poszczególnych miejscowości w gminie Pszczółki z naniesionymi drogami oraz ich długościami do wykonania usługi pozimowego oczyszczania dróg z piasku użytego do posypywania stanowią załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193180,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193180,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193180,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSBRAT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 593-261-73-68
7.3.3) Ulica: Zajączkowo 34A,
7.3.4) Miejscowość: Miłobądz
7.3.5) Kod pocztowy: 83-111
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208634,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-30| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |