Świadczenie usług sprzedaży i dostarczania krajowych i międzynarodowych biletów lotniczych dla Instytutu Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy im. S. Kaliskiego w Warszawie

Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy im. S. Kaliskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00633062
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00633062/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-31 16:53
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aece0454-85fa-4e5d-a7d3-4689d49d2802
Identyfikator
5250007193
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowychUsługi transportu lotniczegoUsługi zarządzania podróżą

Wykonawcy

1 przyznane

LOT TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
9155,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00633062 z dnia 2025-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług sprzedaży i dostarczania krajowych i międzynarodowych biletów lotniczych dla Instytutu Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy im. S. Kaliskiego w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy im. S. Kaliskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010371929

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hery 23

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-497

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: +48226381460

1.5.8.) Numer faksu: +48226668372

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ifpilm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ifpilm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ifpilm.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Instytut badawczy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług sprzedaży i dostarczania krajowych i międzynarodowych biletów lotniczych dla Instytutu Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy im. S. Kaliskiego w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aece0454-85fa-4e5d-a7d3-4689d49d2802

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00633062

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Horyzont Europa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 90.STiO.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 148000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia: Świadczenie usług rezerwacji, sprzedaży i dostarczania biletów lotniczych w Instytucie Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy im. S. Kaliskiego.
W ramach świadczenia usług rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych Wykonawca zobowiązany jest do:
1) Wyszukiwania na danej trasie i w danym terminie optymalnych połączeń pod względem najniższej ceny, czasu oczekiwania na przesiadkę, czasu trwania całej podróży oraz dogodności połączeń (terminów wylotów, wielkości bagażu) przy zachowaniu najwyższego komfortu podróży, a następnie przedstawienie Zamawiającemu co najmniej trzech wariantów (o ile istnieją) przelotu/rezerwacji biletów na zamawianej trasie ze szczegółowo opisanym planem podróży oraz wszystkimi warunkami przelotu - celem umożliwienia Zamawiającemu i osobie zainteresowanej wyboru najkorzystniejszego wariantu połączenia.
2) Uwzględnienia w przygotowaniu wariantów połączeń propozycji połączenia przekazanego przez Zamawiającego, jeżeli taką przekaże.
3) Przedstawienia drogą mailową lub telefonicznie Zamawiającemu wariantowych przelotów/rezerwacji biletów, w terminie do 1 godziny od otrzymania zamówienia.
4) Przekazania Zamawiającemu drogą mailową w terminie (max) 3 godzin od przesłania przez Zamawiającego informacji o wyborze wariantu lotu potwierdzenia rezerwacji zawierającej ostateczną datę wykupu biletu oraz cenę biletu oraz możliwości wykupienia biletu w niższej cenie np. w opcji natychmiastowego wykupu (bez rezerwacji). W sytuacji, gdy podróż rozpoczyna się w dzień ustawowo wolny od pracy lub w dzień następujący bezpośrednio po tym dniu, Wykonawca przekaże ww. informacje Zamawiającemu w ostatnim dniu roboczym, poprzedzający dzień rozpoczęcia podróży, najpóźniej do godz. 14.00 – (Zgodnie z ofertą).
5) Wystawienia i przekazania/przesłania na wskazane przez Zamawiającego adresy mailowe biletu lotniczego w terminie do (max) 2 godziny od złożenia dyspozycji przez Zamawiającego. Wystawiony bilet lotniczy będzie zawierał wszelkie informacje
o warunkach podróży oraz cenę i będzie tożsamy z przekazaną rezerwacją, za wyjątkiem sytuacji, gdy cena za bilet w trakcie oczekiwania na wystawienie ulegnie zmianie na niższą tj. korzystniejszą dla Zamawiającego – (Zgodnie z ofertą).

4.5.3.) Główny kod CPV: 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60400000-2 - Usługi transportu lotniczego

63516000-9 - Usługi zarządzania podróżą

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9155,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12586,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9155,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LOT Travel Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220003492

7.3.3) Ulica: Komitetu Obrony Robotników 43

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-146

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie realizowane będzie przez okres 12 miesięcy (z zastrzeżeniem, iż jego realizacja rozpocznie się nie wcześniej niż w dniu 01.01.2026 r.) lub do wyczerpania maksymalnego wynagrodzenia przeznaczonego na realizację..
2025-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi