Zakup i dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) do działań inspekcyjnych wraz niezbędnym wyposażeniem umożliwiającym loty w scenariuszu STS-01
Inspekcja Ochrony Środowiska Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00633102
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00633102/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-31 19:32
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69c1f5eb-8b6a-4495-b4e6-affd2beee55b
- Identyfikator
- 5542221757
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Bezzałogowe statki powietrzneSprzęt topograficzny
Wykonawcy
1 przyznane
DAWID ŁYSIKGdynia, PL · lot 0
238 880 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00633102 z dnia 2025-12-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) do działań inspekcyjnych wraz niezbędnym wyposażeniem umożliwiającym loty w scenariuszu STS-01
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Inspekcja Ochrony Środowiska Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000162300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ks. Piotra Skargi 2
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-018
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 376 17 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wios@wios.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wios.bydgoszcz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-69c1f5eb-8b6a-4495-b4e6-affd2beee55b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) do działań inspekcyjnych wraz niezbędnym wyposażeniem umożliwiającym loty w scenariuszu STS-012.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69c1f5eb-8b6a-4495-b4e6-affd2beee55b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00633102
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00274411/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dron, oprogramowanie fotogrametryczne z licencją, komputer specjalistyczny do przetwarzania danych fotogrametrycznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00533785
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIOŚ-WAT.272.9.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 260162,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) do działań inspekcyjnych – 2 szt. wraz niezbędnym wyposażeniem umożliwiającym loty w scenariuszu STS-01dla Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Bydgoszczy wg specyfikacji określonej w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 34711200-6 - Bezzałogowe statki powietrzne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38295000-9 - Sprzęt topograficzny
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238880,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 288863,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238880,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sky Scaff Dawid Łysik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5862255479
7.3.3) Ulica: Augusta Necla 6A/1
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-377
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238880,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni
| 2025-12-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |