Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych wraz z opieką, zamieszkałych na terenie Gminy Koźminek do szkół i placówek oświatowych w roku 2026 w dni nauki szkolnej

Zespół Obsługi Ekonomicznej i Administracyjnej Gminnych Jednostek Oświatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00000201
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00000201/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-02 08:39
Lokalizacja
Koźminek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-df2a8a12-6d9f-4b51-a876-3a8b85ec7bab
Identyfikator
9680803523
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

'CALISIA BUS & TRUCK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBorek, PL · lot 0
139 120 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00000201 z dnia 2026-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych wraz z opieką, zamieszkałych na terenie Gminy Koźminek do szkół i placówek oświatowych w roku 2026 w dni nauki szkolnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Obsługi Ekonomicznej i Administracyjnej Gminnych Jednostek Oświatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251451484

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki

1.5.2.) Miejscowość: Koźminek

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-840

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627637005

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oswiata@kozminek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozminek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df2a8a12-6d9f-4b51-a876-3a8b85ec7bab

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych wraz z opieką, zamieszkałych na terenie Gminy Koźminek do szkół i placówek oświatowych w roku 2026 w dni nauki szkolnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df2a8a12-6d9f-4b51-a876-3a8b85ec7bab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00000201

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016789/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 "Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych wraz z opieką zamieszkałych na terenie Gminy Koźminek do szkół i placówek oświatowych w roku 2026 w dni nauki szkolnej"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00557383

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSWI.223.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 171738,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnych wraz z opieką, zamieszkałych na terenie Gminy Koźminek do szkół i placówek oświatowych w roku 2026 w dni nauki szkolnej”.
Zadanie:
Dowozem i odwozem do placówek oświatowych objętych będzie 6 uczniów niepełnosprawnych godzina rozpoczęcia zajęć 8:00, a zakończenie po 15:00 (w tym 1 na wózku inwalidzkim i 1 na dużym specjalistycznym wózku inwalidzkim nie można przesadzać na fotel), z miejsca ich zamieszkania (Chodybki, Koźminek, Młynisko, Osuchów, Rogal) do:
• Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej „OLANKA”, ul. Częstochowska 23a, 62-800 Kalisz;
• Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Nr 1 w Kaliszu przy ul. Kordeckiego 17a;
• Niepubliczne Przedszkole „Pluszaki” z Oddziałami Specjalnymi, ul. A. Asnyka 6A, 62-800 Kalisz;
• Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Wolicy przy ul. Radosna 1;
• Zespołu Szkół Technicznych – Diecezji Kaliskiej przy ul. Złota 144,62-800 Kalisz.
Długość trasy wynosi około 145 km.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139120,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177599,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139120,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Calisia Bus & Truck Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9680973254

7.3.3) Ulica: Polna 38

7.3.4) Miejscowość: Godziesze Małe

7.3.5) Kod pocztowy: 62-872

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139120,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-02 do 2026-12-22
2026-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi