Wykonanie otworu studziennego eksploatującego wody z otworów czwartorzędowych w Lisowicach
Związek Komunalny "Wodociąg Lisowice"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00493659
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00493659/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-11 08:46
- Lokalizacja
- Prochowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32f43b0a-3200-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6911966673
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00493659 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie otworu studziennego eksploatującego wody z otworów czwartorzędowych w Lisowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Komunalny "Wodociąg Lisowice"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390183142
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek
1.5.2.) Miejscowość: Prochowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-230
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zkwl@wodociaglisowice.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wodociaglisowice.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.wodociaglisowice.com.pl/172-zamowienia-publiczne.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zbiorowe zaopatrzenie w wodę
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie otworu studziennego eksploatującego wody z otworów czwartorzędowych w Lisowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32f43b0a-3200-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00493659
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00075917/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie otworu studziennego eksploatującego wody z utworów czwartorzędowych w Lisowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00379153
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZK.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Wykonanie otworu studziennego eksploatującego wody z otworów czwartorzędowych w Lisowicach” według dokumentacji technicznej stanowiącej Zał. Nr 6 do SWZ. Adres inwestycji: działka nr 637 i 759 w obr. Lisowice, gm. Prochowice.
ZKWL zarządza prawie 60 km sieci czynnej wybudowanej w latach 70, obejmującej
teren zrzeszonych w nim gmin : Prochowice, Ruja, Kunice. ZKWL zaopatruje w wodę ponad 9000 mieszkańców z 33 rolniczych, popegeerowskich wsi. Celem projektu jest wykonanie otworu studziennego eksploatującego wody z utworów czwartorzędowych na potrzeby zaopatrzenia ludności w wodę pitną. Realizacja prac zapewni zaopatrzenie w wodę w odpowiedniej ilości odbiorców zlokalizowanych w miejscowościach położonych na obszarze zrzeszonych w ZKWL gmin. Inwestycja będzie polegała na wykonaniu robót geologicznych, w tym wiercenie otworu studziennego, zabudowaniu kolumny filtra, zabudowaniu pompy głębinowej, przeprowadzenie pompowania oczyszczającego, wykonaniu niezbędnej dezynfekcji, wykonaniu przyłącza energetycznego, opracowaniu inwentaryzacji powykonawczej, opracowaniu dokumentacji hydrogeologicznej, wykonaniu obudowy studni. Tereny wiejskie zlokalizowane w pobliżu miasta Legnicy w ostatnich latach bardzo intensywnie rozwijają się w infrastrukturę mieszkaniową, w szczególności budownictwo domów jednorodzinnych. Intensywna rozbudowa mieszkaniowa powoduje większe rozbiory wody do celów bytowych, jak również zwiększa zabezpieczenie w wodę p.poż. Budowa dodatkowej studni zabezpieczy odbiorców wody w wodę do picia w odpowiedniej ilości oraz zapewni bezpieczeństwo pożarowe całego obszaru zarządzanego przez ZKWL.
OPIS ROBÓT DO WYKONANIA W RAMACH ZAMÓWIENIA:
Całość inwestycji obejmuje:
1.
Wykonanie / odwiert studni ujęciowej nr 1a;
2.
Wykonanie płyty fundamentowej oraz montaż obudowy naziemnej studni ujęciowej nr 1a wraz z instalacją technologiczną, pompą głębinową i armaturą oraz instalacją elektryczną oraz sterowniczą ;
3.
Wykonanie ogrodzenia;
4.
Wykonanie nawierzchni utwardzonej;
5.
Wykonanie przewodów zewnętrznych wodociągowych oraz zasilająco-sterowniczych – podłączenia studnia ujęciowa nr 1a do budynku SUW;
6.
Wykonanie instalacji technologicznej, elektrycznej oraz sterowniczej napowietrzania wody surowej ze studni nr 1a;
7.
Wykonanie instalacji technologicznej, elektrycznej oraz sterowniczej dezynfekcji wody uzdatnionej lampą UV.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71351900-2 - Usługi geologiczne, oceanograficzne i hydrologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 826560,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 826560,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 826560,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-MARKO Sp. z o.o. SP.K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 302380055
7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 139
7.3.4) Miejscowość: Jarocin
7.3.5) Kod pocztowy: 63-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 826560,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |