„Mechaniczne ścinanie poboczy w ciągu dróg wojewódzkich i powiatowych na terenie powiatu ząbkowickiego”

Zarząd Dróg Powiatowych w Ząbkowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00001150
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00001150/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-02 11:11
Lokalizacja
Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0cc98db8-aae7-4ae8-ade4-a16740e9ea61
Identyfikator
8871562797
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

Wykonawcy

1 przyznane

DAMIAN WOJTKOWIAKBożacin, PL · lot 0
207 562,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00001150 z dnia 2026-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Mechaniczne ścinanie poboczy w ciągu dróg wojewódzkich i powiatowych na terenie powiatu ząbkowickiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Ząbkowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890723841

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Daleka 19

1.5.2.) Miejscowość: Ząbkowice Śląskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748151657

1.5.8.) Numer faksu: 74-81-53-541

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-zabkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-zabkowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0cc98db8-aae7-4ae8-ade4-a16740e9ea61

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Mechaniczne ścinanie poboczy w ciągu dróg wojewódzkich i powiatowych na terenie powiatu ząbkowickiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cc98db8-aae7-4ae8-ade4-a16740e9ea61

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00001150

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00014675/29/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.28 „Mechaniczne ścinanie poboczy w ciągu dróg wojewódzkich i powiatowych na terenie powiatu ząbkowickiego”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00477285

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.251.36.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 349593,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót w zakresie ścinania poboczy w ciągu dróg wojewódzkich
i powiatowych na terenie Powiatu Ząbkowickiego tj.:
- oznakowanie i zabezpieczenie robót
- mechaniczne ścinanie poboczy o średniej grubości 10-15 cm, przy szerokości 1- 1,5 m przy zachowaniu spadku 6%
- rozplantowanie i uformowanie ziemi na przeciwskarpie – drogi powiatowe
- wywóz urobku na odległość do 5 km – drogi wojewódzkie - lokalizacja wskazana przez Zamawiającego
- miejsce wywozu urobku leży po stronie Wykonawcy
- uporządkowanie pasa drogowego po robotach ziemnych
Wykaz odcinków dróg:

Drogi wojewódzkie:
 DW382 Obwodnica Ząbkowic Śląskich - ścinka pobocza
 DW382 Obwodnica Ząbkowic Śl. od DK8 do ronda w km 49+150 – 52+200 łącznie 3050 mb. x 2 str. = 6100 mb, w tym znajdują się bariery energochłonne na odcinkach:
 bariery drogowe w km 50+110 - 50+375 str. lewa i prawa, tj.: 0+265km x 2str. = 0+530 km
 bariery drogowe w km 51+050 -51+730 str. prawa, tj.: 0+680km w km 51+050 - 51+750 str. lewa, tj.: 0+700km
Drogi powiatowe:
 3170D relacja Kol Bobolice (w km 9+528) – Bobolice (w km 11+750 do Kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bobolicach) = 2222 mb. (str. prawa i lewa) x2 = 4 444 mb
 3070D w km 7+028 – 9+528 (do Kolonii Bobolice) = 2 500 mb (str. prawa i lewa) x 2 = 5000 mb.
 w km 0+000 – 0+800 (od granicy powiatów do Targowicy) = 800 mb. x 2 = 1600 mb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207562,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 407999,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207562,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo Handlowy Damian Wojtkowiak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 250467744

7.3.3) Ulica: Ogrodowa 59

7.3.4) Miejscowość: Bożacin

7.3.5) Kod pocztowy: 63-700

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207562,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-23
2026-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane