Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wielgomłyny w zakresie zadań własnych - z podziałem na części

Gmina Wielgomłyny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00001663
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00001663/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-02 12:21
Lokalizacja
Wielgomłyny, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5503dd77-8488-417b-9238-3174ab722954
Identyfikator
7722260702
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

PrzyczepyGeneratoryLampy

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ JĘDRZEJCZYKWinnica, PL · lot 0
48 339 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00001663 z dnia 2026-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wielgomłyny w zakresie zadań własnych - z podziałem na części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielgomłyny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648161

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Wielgomłyny

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-525

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 447871087

1.5.8.) Numer faksu: 447871082

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wielgomlyny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielgomlyny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wielgomlyny.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wielgomłyny w zakresie zadań własnych - z podziałem na części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5503dd77-8488-417b-9238-3174ab722954

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00001663

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00006696/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup z dostawą sprzętu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wielgomłyny w zakresie zadań własnych z podziałem na części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00596392

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZS/4/OLiOC/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 64000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przyczepa do transportu zbiorników na wodę pitną w ilości 1 sztuki

4.5.3.) Główny kod CPV: 34223300-9 - Przyczepy

4.5.5.) Wartość części: 49000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Agregat prądotwórczy 2,5kVA w ilości 1 sztuki

4.5.3.) Główny kod CPV: 31120000-3 - Generatory

4.5.5.) Wartość części: 4500,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Agregat prądotwórczy 8 kVA w ilości 1 sztuki

4.5.3.) Główny kod CPV: 31120000-3 - Generatory

4.5.5.) Wartość części: 9000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mobilny sprzęt oświetleniowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 31521000-4 - Lampy

4.5.5.) Wartość części: 1500,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48339,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 443866,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48339,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROLTECH Dariusz Jędrzejczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7681666932

7.3.4) Miejscowość: Poniaty Wielkie

7.3.5) Kod pocztowy: 06-120

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48339,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-29

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W części nr 2 obejmującej zakup i dostawę agregatu prądotwórczego 2,5 kVA w ilości 1 sztuki, złożone zostały dwie oferty przez:
1) firmę Tronus Polska Sp. z o.o., ul. Ordona 2a, 01-237 Warszawa, która za wykonanie zamówienia zaproponowała cenę 30.877,69 złotych brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia kwotę 4.500,00 złotych. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację części 2 zamówienia do wysokości ceny zaproponowanej w złożonej ofercie.
2) firmę Kelver Spółka z o.o., Al. Jana Pawła II 85, 44-240 Żory, która za wykonanie zamówienia zaproponowała cenę 61.500,00 złotych brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia kwotę 4.500,00 złotych. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację części 2 zamówienia do wysokości ceny zaproponowanej w złożonej ofercie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30877,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61500,00 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W części nr 3 obejmującej zakup i dostawę agregatu prądotwórczego 8,0 kVA w ilości 1 sztuki, złożone zostały dwie oferta przez:
1) firmę Tronus Polska Sp. z o.o., ul. Ordona 2a, 01-237 Warszawa, która za wykonanie zamówienia zaproponowała cenę 91.668,14 złotych brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia kwotę 9.000,00 złotych brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację części 3 zamówienia do wysokości ceny zaproponowanej w złożonej ofercie.
2) firmę Kelver Spółka z o.o., Al. Jana Pawła II 85, 44-240 Żory, która za wykonanie zamówienia zaproponowała cenę 123.000,00 złotych brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia kwotę 9.000,00 złotych. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację części 3 zamówienia do wysokości ceny zaproponowanej w złożonej ofercie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91668,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 123000,00 PLN

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W części nr 4 obejmującej zakup i dostawę mobilnego sprzętu oświetleniowego w ilości 5 sztuk złożone zostały dwie oferty przez:
1) firmę Tronus Polska Sp. z o.o., ul. Ordona 2a, 01-237 Warszawa, która za wykonanie zamówienia zaproponowała cenę 231.582,68 złotych brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia kwotę 1.500,00 złotych. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację części 4 zamówienia do wysokości ceny zaproponowanej w złożonej ofercie.
2) firmę Kelver Spółka z o.o., Al. Jana Pawła II 85, 44-240 Żory, która za wykonanie zamówienia zaproponowała cenę 61.500,00 złotych brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tej części zamówienia kwotę 1.500 złotych. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację części 4 zamówienia do wysokości ceny zaproponowanej w złożonej ofercie.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231582,68 PLN

2026-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy