"Remont (modernizacja) kompleksu sportowego "Orlik 2012” w miejscowości Jaślany gm. Tuszów Narodowy"

Gmina Tuszów Narodowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00493823
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00493823/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-11 09:32
Lokalizacja
Tuszów Narodowy, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c40623aa-41dc-4c51-83a8-5e3b30ddcab3
Identyfikator
8171984740
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoUsługi instalowania sprzętu elektrycznegoZestawy instalacji elektrycznejRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

BILDRES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
566 927,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00493823 z dnia 2024-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remont (modernizacja) kompleksu sportowego "Orlik 2012” w miejscowości Jaślany gm.
Tuszów Narodowy"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tuszów Narodowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581933

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tuszów Narodowy 225

1.5.2.) Miejscowość: Tuszów Narodowy

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-332

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: +48177743720

1.5.8.) Numer faksu: 177743721

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tuszownarodowy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuszownarodowy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c40623aa-41dc-4c51-83a8-5e3b30ddcab3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Remont (modernizacja) kompleksu sportowego "Orlik 2012” w miejscowości Jaślany gm.
Tuszów Narodowy"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c40623aa-41dc-4c51-83a8-5e3b30ddcab3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00493823

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045983/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 "Remont kompleksu sportowego "Orlik 2012” w miejscowości Jaślany gm. Tuszów Narodowy"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406820

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKP.271.04.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: "Remont kompleksu sportowego "Orlik 2012” w miejscowości Jaślany gm. Tuszów Narodowy"
Na przedmiotową inwestycję składa się:
a) Modernizacja boiska piłkarskiego z sztucznej trawy,
b) Wymiana nawierzchni z trawy syntetycznej,
c) Wymiana piłkochwytów,
d) Modernizacja oświetlenia (wymiana lamp oraz bezpieczników),
e) wymiana całego piłkochwytu od strony północnej oraz wymiana siatki piłkochwytu od strony południowej,
f) Remont ogrodzenia kompleksu,
Szczegółowy zakres zamówienia opisuje dokumentacja techniczna-opis techniczny wraz z projektem zagospodarowania ternu
(PZT) oraz dokumentacja przedmiarowa.

Zakres prac oraz szczegółowe informacje dotyczące wykonania zadania zostały zamieszczone w załączniku nr 6 – dokumentacja techniczna oraz załączniku nr 2 – PPU.

WAŻNA INFORMACJA: Zamawiający zaznacza, że wymiana nawierzchni na boisku wielofunkcyjnym – została wyłączona z zakresu przedmiotu zamówienia. Prosimy o pominięcie wykreślonych pozycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

51110000-6 - Usługi instalowania sprzętu elektrycznego

31611000-2 - Zestawy instalacji elektrycznej

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 566927,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 822201,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 566927,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OBO Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 517-04-05-402

7.3.3) Ulica: ul. Trembeckiego 11a

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-234

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 566927,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane