Zakup wyposażenia dla podmiotów ochrony ludności

GMINA NASIELSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00002732
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00002732/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-02 15:38
Lokalizacja
Nasielsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-145d071e-3207-480d-8d7d-1ec8262f9ef6
Identyfikator
5311607468
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwaSprzęt ratunkowy i awaryjnySprzęt bezpieczeństwaOdzież ochronna i zabezpieczającaZestawy prądnicoweJednostki prądotwórcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00002732 z dnia 2026-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wyposażenia dla podmiotów ochrony ludności

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NASIELSK

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Programów Strukturalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377899

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Elektronowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Nasielsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-190

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@nasielsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nasielsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1224706

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wyposażenia dla podmiotów ochrony ludności

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-145d071e-3207-480d-8d7d-1ec8262f9ef6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00002732

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00561542

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.35.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dla podmiotów ochrony ludności w ramach zadania pn.: „Zakup wyposażenia dla podmiotów ochrony ludności” dofinansowanego w ramach programu wsparcia z Wojewódzkiego Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na rok 2025. Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 9.
2. Przedmiot zamówienia musi spełniać niżej wymienione, minimalne wymagania:
1) Sprzęt fabrycznie nowy, nieużywany, nie poddany jakimkolwiek naprawom, pełnowartościowy, kompletny, wolny od wad, w tym wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, a ponadto spełniający wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy;
2) Nie może być obciążony prawem obligacyjnym ani rzeczowym na rzecz osób lub podmiotów trzecich, nie toczy się wobec niego postępowanie egzekucyjne, sądowe, ani przed jakimkolwiek organem orzekającym oraz nie jest przedmiotem zabezpieczenia.
3) Sprzęt przystosowany do eksploatacji całorocznej w warunkach atmosferycznych stref klimatycznych odpowiadających obszarowi UE.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35112000-2 - Sprzęt ratunkowy i awaryjny

35113000-9 - Sprzęt bezpieczeństwa

35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca

31121000-0 - Zestawy prądnicowe

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty z najniższą ceną, spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, przewyższa środki jakie Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Z uwagi na brak możliwości zwiększenia kwoty w budżecie – Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie.
2026-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy