Remont przybudówki do budynku oraz wymiana orynnowania w budynku Szpitala Powiatowego w Kętrzynie
POWIAT KĘTRZYŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00493926
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00493926/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-11 09:56
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a11a520f-31b5-4f15-acf3-e79e38d549ab
- Identyfikator
- 7421842131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00493926 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont przybudówki do budynku oraz wymiana orynnowania w budynku Szpitala Powiatowego w Kętrzynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KĘTRZYŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 1
1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 89 751 75 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.witkowska@starostwo.ketrzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.starostwo.ketrzyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9673721.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont przybudówki do budynku oraz wymiana orynnowania w budynku Szpitala Powiatowego w Kętrzynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a11a520f-31b5-4f15-acf3-e79e38d549ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00493926
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007503/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont przybudówki do budynku oraz wymiana orynnowania w budynku Szpitala Powiatowego w Kętrzynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457894
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.PK.343.24.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont przybudówki do budynku oraz wymiana orynnowania w budynku Szpitala Powiatowego w Kętrzynie, w zakresie obejmującym w szczególności:
1) Wykonanie dokumentacji technicznej dla zadania „Remont przybudówki do budynku Szpitala Powiatowego w Kętrzynie” obejmującej projekt budowlany remontu przybudówki (o pow. zabudowy ok 32 m2) w zakresie niezbędnym do usunięcia przyczyn i występujących pęknięć ścian zewnętrznych, w tym niezbędnych ekspertyz i uzgodnień (w tym z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków) i uzyskaniem pozwolenia na budowę (budynek znajduje się w ewidencji zabytków),
2) Wykonanie robót budowlanych obejmujących remont przybudówki do budynku Szpitala Powiatowego w Kętrzynie zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową i pozwoleniem na budowę,
3) Wykonanie robót budowlanych obejmujących wymianę całości orynnowania w budynku Szpitala Powiatowego w Kętrzynie.
2. Warunki dotyczące realizacji zamówienia, w szczególności dotyczące rozliczenia zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących zał. nr 7 do SWZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, a w szczególności rozwiązania techniczne, technologiczne, materiałowe, organizacyjne, określa:
Program Funkcjonalno-Użytkowy PFU z załącznikami - zał. nr 8 do SWZ.
(...) - pełna treść zapisu w rozdz. V SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne: w niniejszym postępowaniu zostały złożone dwie oferty:
1. Przedsiębiorstwo Usługowe Adam Stadnik, ul. Słoneczna 2/4, 11-430 Korsze z ceną brutto:
617 460,00 zł;
2. Technikal Ernest Kalus, ul. Poznańska 15/1, 11-400 Kętrzyn z ceną brutto: 541 200,00 zł.
Oferta najkorzystniejsza Wykonawcy: Technikal Ernest Kalus, ul. Poznańska 15/1, 11-400 Kętrzyn z ceną brutto: 541 200,00 zł przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 408 164,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, w związku z powyższym zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |