Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich oraz różnych artkułów spożywczych na 2026 rok dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Mszanie Dolnej

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. KS. KAROLA WOJTYŁY W MSZANIE DOLNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00003373
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00003373/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-05 09:03
Lokalizacja
Mszana Dolna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0faca843-13b1-4907-92c5-15c9ecb04322
Identyfikator
7371006064
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneProdukty mleczarskieRóżne produkty spożywczeWarzywa świeże lub mrożoneJajaRyby mrożone

Wykonawcy

2 przyznane

WALENTYNA JAMRÓZMszana Dolna, PL · lot 0
30 839,5 PLN
WALENTYNA JAMRÓZMszana Dolna, PL · lot 1
57 609 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00003373 z dnia 2026-01-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich oraz różnych artkułów spożywczych na 2026 rok dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Mszanie Dolnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. KS. KAROLA WOJTYŁY W MSZANIE DOLNEJ

1.3.) Oddział zamawiającego: MOW Mszana Dolna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000195363

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 3

1.5.2.) Miejscowość: Mszana Dolna

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-730

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 183310015

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mowmszana.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mowmszana.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0faca843-13b1-4907-92c5-15c9ecb04322

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich oraz różnych artkułów spożywczych na 2026 rok dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Mszanie Dolnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0faca843-13b1-4907-92c5-15c9ecb04322

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00003373

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00065888/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup żywności dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Mszanie Dolnej na 2026 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00596158

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 88448,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1 – Mleko, produkty mleczne i tłuszcze
Dostawy będą dwa razy w tygodniu według potrzeb Zamawiającego. Zamówienia składane będą telefonicznie z jednodniowym wyprzedzeniem. Transport i rozładunek do magazynu. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dodatkowej dostawy w zależności od potrzeb. Szczegółowy opis przedmiotu i ilości znajduje się w załączniku 2a.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.) Wartość części: 30839,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 2 – Różna artykuły spożywcze
Dostawy będą dwa razy w tygodniu według potrzeb Zamawiającego. Zamówienia składane będą telefonicznie z jednodniowym wyprzedzeniem. Transport i rozładunek do magazynu. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dodatkowej dostawy w zależności od potrzeb. Szczegółowy opis przedmiotu i ilości znajduje się w załączniku 2b.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

15331100-8 - Warzywa świeże lub mrożone

03142500-3 - Jaja

15221000-3 - Ryby mrożone

4.5.5.) Wartość części: 57609,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30839,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32802,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30839,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H. JAMRÓZ WALENTYNA JAMRÓZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371187717

7.3.4) Miejscowość: Mszana Dolna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30839,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57609,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58292,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57609,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H. JAMRÓZ WALENTYNA JAMRÓZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371187717

7.3.4) Miejscowość: Mszana Dolna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57609,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-02 do 2026-12-31
2026-01-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy