Dostawy warzyw, owoców, ziemniaków jadalnych oraz kiszonek.

Zakład Karny Nr 1 w Grudziądzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00003417
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00003417/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-05 09:11
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-88eb266e-a39b-43a3-a7b9-3b45a5c29ff5
Identyfikator
8761017136
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WarzywaBurak ćwikłowyCebulaKapustaMarchewWarzywa korzenioweJabłkaZiemniakiWarzywa przetworzone

Wykonawcy

4 przyznane

ZBIGNIEW KROSNOWSKICHOCEŃ, PL · lot 0
172 805 PLN
ZBIGNIEW KROSNOWSKICHOCEŃ, PL · lot 1
42 372 PLN
MICHAŁ STOBBAKobyle, PL · lot 2
109 200 PLN
Gospodarstwo Rolne Krzysztof AleksandrowiczBratwin, PL · lot 3
29 981,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00003417 z dnia 2026-01-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy warzyw, owoców, ziemniaków jadalnych oraz kiszonek.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny Nr 1 w Grudziądzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000319641

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wybickiego 10/22

1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_1_grudziadz@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zk-grudziadz-1.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zk1grudziadz.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy warzyw, owoców, ziemniaków jadalnych oraz kiszonek.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88eb266e-a39b-43a3-a7b9-3b45a5c29ff5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00003417

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00125474/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawy warzyw, owoców i ziemniaków jadalnych dla Zakładu Karnego Nr 1 w Grudziądzu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00461839

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: D.Kw.2232.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Buraki czerwone: o średnicy od 6-10 cm lub podłużny od 8-16 cm i średnicy od 6-8 cm; świeże, suche, niezmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych, przerostów; 30 000 kg
2. Cebula: świeża, twarda, bez szczypioru, o średnicy od 6-8 cm; niezmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych, przerostów; 10 000 kg
3. Kapusta biała: świeża, w główkach, o wadze główki od 0,5 kg;
sucha, niezmarznięta,
bez śladów uszkodzeń mechanicznych; 30 000 kg
4. Marchew: świeża, bez naci, nieobrana, o średnicy od 3-4 cm i długości od 12-15 cm sucha, niezmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych, przerostów; 90 000 kg
5. Pietruszka – korzeń: świeża, bez naci, oczyszczona, nieobrana, o średnicy od 3-4 cm i długości od 12-15 cm; niezmarznięta, bez śladów uszkodzeń mechanicznych, przerostów: 30 000 kg
6. Seler: świeży, oczyszczony, bez liści, o średnicy od 10-12 cm, niezmarznięty, bez śladów uszkodzeń mechanicznych, przerostów; 30 000 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 03221000-6 - Warzywa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03221111-7 - Burak ćwikłowy

03221113-1 - Cebula

03221410-3 - Kapusta

03221112-4 - Marchew

03221110-0 - Warzywa korzeniowe

4.5.5.) Wartość części: 303500,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Jabłka – owoce dojrzałe, zdrowe, bez oznak pleśni, bez śladów uszkodzeń mechanicznych, o właściwej barwie, zapachu. Waga pojedynczej sztuki jabłka od 120g do 200g. Dostawy w skrzynkach z tworzywa sztucznego lub drewnianych, odpowiednich do przechowywania jabłek - 18 000 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 03222321-9 - Jabłka

4.5.5.) Wartość części: 34020,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ziemniak jadalny – o średnicy poprzecznej nie mniejszej niż 5 cm i podłużnej nie mniejszej niż 6 cm; bulwy zdrowe, niezzieleniałe, czyste, suche, nienadmarznięte, bez pustych miejsc w środku oraz bez śladów uszkodzeń mechanicznych, bez przerostów - 200 000 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 03212100-1 - Ziemniaki

4.5.5.) Wartość części: 186000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ogórki kiszone – wielkość od 4 do 12 cm, smak lekko słony, wyczuwalny aromat czosnku i kopru z posmakiem chrzanu, zalewa klarowna, brak niepożądanych, nieprzyjemnych zapachów, opakowanie zbiorcze z tworzywa sztucznego - 6 000 kg
Kapusta kiszona – barwa kremowo biała lub biała, z charakterystycznym zapachem kwasu mlekowego, grubość skrawków 2-3 mm, tekstura miękka, zalewa klarowna o jasnoszarym, opalizującym kolorze, brak niepożądanych, nieprzyjemnych zapachów opakowanie zbiorcze z tworzywa sztucznego - 6 000 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15331000-7 - Warzywa przetworzone

4.5.5.) Wartość części: 28020,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172805,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 578550,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172805,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GO ZBIGNIEW KROSNOWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882695651

7.3.4) Miejscowość: CHOCEŃ

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172805,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42372,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60480,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42372,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GO ZBIGNIEW KROSNOWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882695651

7.3.4) Miejscowość: CHOCEŃ

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42372,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 109200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 109200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GR MICHAŁ STOBBA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911308834

7.3.4) Miejscowość: KOBYLE

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29981,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52290,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29981,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GR ANIELA ALEKSANDROWICZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5591383939

7.3.4) Miejscowość: BRATWIN

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29981,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-01-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy