Dostawa 1000 gramów dicyjanozłocianu potasu
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Warszawski Instytut Technologiczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00003568
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00003568/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-05 09:36
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d40a9632-0149-4272-8ca5-a0c16b3519fe
- Identyfikator
- 5250008519
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Cyjaniany
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00003568 z dnia 2026-01-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 1000 gramów dicyjanozłocianu potasu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Warszawski Instytut Technologiczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387096477
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Duchnicka 3
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-796
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hubert.gurycz@wit.lukasiewcz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wit.lukasiewicz.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wit1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa 1000 gramów dicyjanozłocianu potasu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d40a9632-0149-4272-8ca5-a0c16b3519fe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00003568
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00580802
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.251.18.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa 1000 gramów dicyjanozłocianu potasu
4.5.3.) Główny kod CPV: 24315240-9 - Cyjaniany
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, działając na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej ofert.| 2026-01-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |