Dostawa instrumentów do Filharmonii Dolnośląskiej im. Ludomira Różyckiego w Jeleniej Górze
Filharmonia Dolnośląska im. Ludomira Różyckiego w Jeleniej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00003820
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00003820/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-05 10:17
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da03499f-3f55-44b4-8195-e1f4227ff6e0
- Identyfikator
- 6110052886
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instrumenty muzyczne i ich częściFletyAkcesoria do instrumentów muzycznych
Wykonawcy
3 przyznane
ZBIGNIEW ZYGMUNTBydgoszcz, PL · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00003820 z dnia 2026-01-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa instrumentów do Filharmonii Dolnośląskiej im. Ludomira Różyckiego w Jeleniej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Filharmonia Dolnośląska im. Ludomira Różyckiego w Jeleniej Górze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000654144
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 60
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@filharmonia.jgora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.filharmonia.jgora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da03499f-3f55-44b4-8195-e1f4227ff6e01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa instrumentów do Filharmonii Dolnośląskiej im. Ludomira Różyckiego w Jeleniej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da03499f-3f55-44b4-8195-e1f4227ff6e0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00003820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00010421/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa instrumentów do Filharmonii Dolnośląskiej im. Ludomira Różyckiego w Jeleniej Górze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00455906
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FD.DT.271.5.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa waltorni – 1 kpl.,4.5.3.) Główny kod CPV: 37300000-1 - Instrumenty muzyczne i ich części
4.5.5.) Wartość części: 40094,85 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa fletu piccolo – 1 kpl.,4.5.3.) Główny kod CPV: 37314320-1 - Flety
4.5.5.) Wartość części: 32488,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa główki do fletu poprzecznego4.5.3.) Główny kod CPV: 37321000-4 - Akcesoria do instrumentów muzycznych
4.5.5.) Wartość części: 43902,44 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67391,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67391,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67391,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZM CONCEPT Zbigniew Zygmunt
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9580804210
7.3.3) Ulica: ks. Hugona Kołłątaja 1/2
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-080
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67391,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-01-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |