Zakup i dostawa artykułów żywnościowych dla Placówek Oświatowych Gminy Wolin – Część nr 6 – Produkty ogólnospożywcze
GMINA WOLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00494025
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00494025/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-11 10:17
- Lokalizacja
- Wolin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c5279cd-7af3-469c-a9f0-af66612173f8
- Identyfikator
- 9860164852
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00494025 z dnia 2024-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa artykułów żywnościowych dla Placówek Oświatowych Gminy Wolin – Część nr 6 – Produkty ogólnospożywcze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685510
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 23
1.5.2.) Miejscowość: Wolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-510
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 512186788
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminawolin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminawolin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa artykułów żywnościowych dla Placówek Oświatowych Gminy Wolin – Część nr 6 – Produkty ogólnospożywcze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c5279cd-7af3-469c-a9f0-af66612173f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00494025
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057208/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Zakup i dostawa artykułów żywnościowych dla Placówek Oświatowych Gminy Wolin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465277
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniach prowadzonych w trybie podstawowym, o którym mowa w art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, ogłoszonym:
1. w dniu 19.07.2024 r. w BZP pod numerem 2024/BZP 00422110 w terminie składania wyznaczonym na 29.07.2024 r. godz. 11:00, oraz
2. w dniu 05.08.2024 r. w BZP pod numerem 2024/BZO 00444968/001 w terminie składania ofert wyznaczonym na dzień 13.08.2024 r. o godz. 11:00
nie złożono żadnej oferty na Część nr 6 – Produkty ogólnospożywcze.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-e2e7dc87-e63f-4741-b6b1-57752f5e1a10
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2024.EW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 141849,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Przedmiot zamówienia polega na sukcesywnych dostawach artykułów żywnościowych w okresie od 01.09.2024 r. do 31.08.2025 r. do nw. Placówek Oświatowych Gminy Wolin (zwanych dalej Placówkami oświatowymi):
1) Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie, Adres: ul. Spokojna 1, 72-510 Wolin
2) Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie, Adres: ul. Zwycięstwa 3, 72-514 Kołczewo
3) Publicznej Szkoły Podstawowej im. Zofii Kossak-Szczuckiej w Dargobądzu, Adres: Dargobądz 89, 72-510 Wolin
4) Publicznej Szkoły Podstawowej w Koniewie, Adres: Koniewo 9, 72-510 Wolin ,
5) Publicznej Szkoły Podstawowej w Troszynie, Troszyn 15, 72-511 Wolin.
Przedmiot zamówienia w zakresie części nr 6 – produkty ogólnospożywcze dotyczy zakupu
i sukcesywnej dostawy produktów spożywczych.
Produkty ogólnospożywcze muszą być najwyższej jakości: świeży zapach po otwarciu produktów, bez oznak spleśnienia, grudek, produkty sypkie po ugotowaniu bez sklejania się, twarde sprężyste, produkty z puszek bez pleśni, mętnej konsystencji, opakowania mąki, cukru, kaszy itp. art. sypkich nie mogą być uszkodzone. Jaja kurze zgodnie z klasa A, system chowu O, minimum rozmiar M, jaja świeże z długim terminem ważności, skorupki twarde bez uszkodzeń zewnętrznych, jaja pakowane w opakowania transportowe. Każde jajko musi posiadać nadrukowany numer identyfikacyjny, nie dopuszczone są jajka nieoznakowane, zbite lub popękane. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi Załącznik nr 1 do Zaproszenia (Formularz asortymentowo-cenowy).
Warunki zamawiania towaru dla Placówek Oświatowych, o których mowa w ust. 3 pkt 1-5:
Dostawa produktów spożywczych odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Placówek Oświatowych od godz. 7.00- 14.00. Towar musi być dostarczony w terminie do 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Częstotliwość dostawy wynosi od 1 do 2 razy w tygodniu.
4. Szczegółowy zakres dostaw jak również parametrów przedmiotu niniejszego zamówienia znajduje się w Formularz asortymentowo-cenowy (Załącznik nr 1 do Zaproszenia) oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy (Załącznik nr 3 do Zaproszenia)
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03142500-3 - Jaja
15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane
15320000-7 - Soki owocowe i warzywne
15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
15800000-6 - Różne produkty spożywcze
15851000-8 - Produkty mączne
15860000-4 - Kawa, herbata i podobne produkty
15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149378,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AM-BEST Mirosław Bysko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8550008790
7.3.3) Ulica: Karsiborska 11B
7.3.4) Miejscowość: Świnoujscie
7.3.5) Kod pocztowy: 72-600
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149378,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-01 do 2025-08-31| 2024-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |