Przebudowa drogi gminnej ul. Przedszkolna w Łaskarzewie

Gmina Miasto Łaskarzew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00005466
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00005466/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-05 14:07
Lokalizacja
Łaskarzew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-429686b0-f03e-40cf-a7b5-95c67785d1ab
Identyfikator
8262189095
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH W ANIELOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAnielów, PL · lot 0
498 716,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00005466 z dnia 2026-01-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ul. Przedszkolna w Łaskarzewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Łaskarzew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582180

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Duży im. J. Piłsudskiego 32

1.5.2.) Miejscowość: Łaskarzew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-450

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miastolaskarzew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastolaskarzew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miastolaskarzew.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej ul. Przedszkolna w Łaskarzewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-429686b0-f03e-40cf-a7b5-95c67785d1ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00005466

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00061951/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Poprawa spójności układu komunikacyjnego w mieście Łaskarzew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00511738

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 896099,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót drogowych na działkach 476, 419/1, 418/4, 193/6 i 4468 w zakresie przebudowy ul. Przedszkolnej w Łaskarzewie na odcinku o długości 250 m poprzez wykonanie nawierzchni z kostki betonowej o gr. 8 cm o szerokości 5,0-6,00 m, na podbudowie z kruszywa i stabilizacji cementem wraz z obrzeżami betonowymi. W ramach zadania zostanie wykonana regulacja wysokościowa istniejącej infrastruktury uzbrojenia terenu, pobocza z kruszywa oraz zjazdy indywidualne.
Zakres zadania obejmuje, również wykonanie chodnika na odcinku 40 m po lewej stronie drogi z kostki betonowej o gr. 8 cm na podbudowie z kruszywa i podsypce cementowo-pisakowej o gr. 4 cm.
Zadania realizowane z dofinansowania z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego” na „Modernizację ciągów komunikacyjnych na terenie miasta Łaskarzew”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 498716,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1012531,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 498716,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Anielowie Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8262227536

7.3.3) Ulica: Anielów 26

7.3.4) Miejscowość: Sobolew

7.3.5) Kod pocztowy: 08-460

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 498716,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane