Kontrola jakości danych teledetekcyjnych i produktów fotogrametrycznych

Park Narodowy "Bory Tucholskie"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00005585
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00005585/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-05 14:27
Lokalizacja
Charzykowy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e68fc9b1-36f4-42d4-b7a0-aa831d78342a
Identyfikator
5552105596
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi fotogrametryczneUsługi analizy danych

Wykonawcy

1 przyznane

PLAN SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
118 080 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00005585 z dnia 2026-01-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kontrola jakości danych teledetekcyjnych i produktów fotogrametrycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Park Narodowy "Bory Tucholskie"

1.3.) Oddział zamawiającego: PNBT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221580414

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 33

1.5.2.) Miejscowość: Charzykowy

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-606

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 39 88 397

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pnbt.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.pnbt.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e68fc9b1-36f4-42d4-b7a0-aa831d78342a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kontrola jakości danych teledetekcyjnych i produktów fotogrametrycznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e68fc9b1-36f4-42d4-b7a0-aa831d78342a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00005585

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt realizowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021 – 2027, działanie FENX.01.05. Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury, typ FENX.01.05.2 Opracowanie dokumentów planistycznych dla obszarów chronionych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00486684

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AD-3600-10/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 120000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Celem zamówienia jest wybór wykonawcy, który dokona oceny danych teledetekcyjnych i produktów fotogrametrycznych pozyskanych w trakcie nalotów teledetekcyjnych pod kątem ich zgodności ze zdefiniowanymi przez Zamawiającego wymogami.
2. Zadanie jest częścią projektu pn. „Opracowanie materiałów cząstkowych oraz projektu planu ochrony Parku Narodowego „Bory Tucholskie”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej na podstawie umowy Nr FENX.01.05-IW.01-0101/24. Projekt realizowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021 – 2027, działanie FENX.01.05. Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury, typ FENX.01.05.2 Opracowanie dokumentów planistycznych dla obszarów chronionych.
3. Zakres usługi obejmuje kontrolę jakości produktów powstałych w ramach realizacji Zadania Teledetekcyjnego. Zakres prac obejmuje:
a) analizę materiałów teledetekcyjnych opracowanych zgodnie z przyjętą metodyką,
b) kontrolę zgodności produktów teledetekcyjnych ze zdefiniowanymi wymaganiami,
c) raportowanie uwag do analizowanych materiałów,
d) wskazywanie wymaganych korekt lub zmian w dostarczonych produktach,
e) zatwierdzanie lub odrzucanie produktów wymagających poprawek,
f) poświadczenie poprawności wykonanych prac.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71355100-2 - Usługi fotogrametryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72316000-3 - Usługi analizy danych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118080 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118080 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118080 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PLAN SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5252444408

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-844

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wsparcie merytoryczne - KARFO MARIUSZ MIŁEK

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118080 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-01-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi