Zaopatrzenie Zarządu Dróg Powiatowych w paliwa płynne

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OTWOCKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00005747
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00005747/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-05 14:59
Lokalizacja
Karczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a9caf13-e1d7-45b2-951f-bde507fa2efa
Identyfikator
5321648374
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oleje napędoweBenzyna bezołowiowa

Wykonawcy

1 przyznane

RAWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJózefów, PL · lot 0
450 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00005747 z dnia 2026-01-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zaopatrzenie Zarządu Dróg Powiatowych w paliwa płynne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OTWOCKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014848593

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Westerplatte 36

1.5.2.) Miejscowość: Karczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-480

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiat-otwocki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpotwock.eb2b.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpotwock.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/495887

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaopatrzenie Zarządu Dróg Powiatowych w paliwa płynne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a9caf13-e1d7-45b2-951f-bde507fa2efa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00005747

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044138/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zaopatrzenie Zarządu Dróg Powiatowych w paliwa płynne.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00545965

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP/P-32/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 488706,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowy zakup paliw płynnych do samochodów oraz maszyn należących do Zarządu Dróg Powiatowych w Otwocku w ilości nie większej niż:
a) Benzyny bezołowiowej (Pb 95) 8 000 litrów
b) Oleju napędowego (ON) 90 000 litrów
2. Paliwo musi spełniać wymagania jakościowe określone w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 grudnia 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych oraz wymagania norm PN-EN 590 + A1:2017-06 i PN-EN 228+A1:2017-06;
3. Olej napędowy będzie wykorzystywany do samochodów i urządzeń wykorzystywanych przez Zamawiającego zaś benzyna bezołowiowa do maszyn i urządzeń wykorzystywanych przez Zamawiającego. Tankowanie odbywać się będzie bezpośrednio do zbiorników samochodów, pojazdów, maszyn i urządzeń.
4. Dostawca musi zapewnić możliwość tankowania paliwa z dystrybutora Dostawcy, przez co najmniej 11 godzin w ciągu doby tj. od 7.00 do godz. 18.00,
5. Odbiór paliwa odbywa się będzie bezgotówkowo,
6. Z uwagi na brak możliwości magazynowania paliw płynnych w siedzibie Zamawiającego, tankowanie pojazdów i urządzeń odbywać się będzie sukcesywnie, wg. aktualnych potrzeb Zamawiającego;
7. Wynagrodzenie za dostarczone paliwo może ulec zmianie poprzez zmianę cen jednostkowych dostarczanych przez Dostawcę paliw.
8. Wykonawca każdorazowo wystawi faktury VAT, które muszą zawierać: numer umowy, datę i godzinę tankowania, rodzaj i ilość pobranego paliwa, cenę jednostkową paliwa z uwzględnieniem upustu, Fakturę VAT za zakupione paliwo należy wystawiać nie rzadziej niż raz w tygodniu, Do przekładanej faktury należy dołączyć dowód wydania paliwa np. WZ, które musi zawierać datę i godzinę tankowania, ilość i rodzaj zakupionego paliwa numer rejestracyjny oraz markę pojazdu, czytelne imię i nazwisko osoby pobierającej oraz podpis osoby pobierającej paliwo;
9. Minimalna wartość świadczenia ze strony zamawiającego z tytułu realizacji umowy stanowi 30% ilość każdego paliwa.
10. Zamawiający po zawarciu umowy a przed pierwszym tankowaniem przekaże listę osób uprawnionych do pobierania paliwa – tankowania bezpośredniego samochodów, pojazdów i maszyn. Lista osób upoważnionych do odbioru paliwa może ulegać zmianie. Wykonawca nie wyda paliwa osobom spoza listy osób uprawnionych do pobierania paliwa.
11. Zamawiający po zawarciu umowy a przed pierwszym tankowaniem przekaże listę osób uprawnionych do pobierania paliwa do zbiorników zewnętrznych. Lista osób upoważnionych do odbioru paliwa może ulegać zmianie. Wykonawca nie wyda paliwa osobom spoza listy osób uprawnionych do pobierania paliwa.
12. Wykonawca na życzenie Zamawiającego udostępni nagranie lub zdjęcie z przeprowadzonego tankowania.
13. W nagłych i nieprzewidzianych przypadkach, gdy nie ma możliwości tankowania na wskazanej w ofercie stacji benzynowej Zamawiający dopuszcza możliwość tankowania w innym miejscu wskazanym przez Wykonawcę, przy czym wskazana stacja nie może być w dalszej odległości niż 15 km od pierwotnej stacji.
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134000-7 - Oleje napędowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 593260,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 593260,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 593260,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAWSKI Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5322056233

7.3.3) Ulica: Graniczna 21B

7.3.4) Miejscowość: Józefów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-410

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 450000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31
2026-01-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy